Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тази седмица ще ходим там.Офертата с пакет за три дни ни се видя доста примамлива  и реших ме да отскочим до там.Въпросът ми е ,някой има ли впечатления от този хотел и то през лятото?Басейна в хотела с каква вода е и става ли за деца?Какви други услуги се предлагат за деца?И всичко друго което се сетите. Hug
Цитирай

Миналото лято бяхме там. Базата е добра, стаите доста широки /по - широки от тези в "Орловец" , "Перелик" , "Мургавец"/. Храната не беше много на ниво , но не сме умрели от глад. Басейнът е малък и беше студен , защото температурите навън бяха около 20 градуса през деня.
А, това дали става за деца не мога да ти отговоря - за моето ставаше , но на другите им беше студено.
Цитирай

sosko,благодаря за бързият отговор  Hug,това 20гр.,през кой месец на лятото беше?Значи лятото е хладно в Пампорово,така ли да го разбирам?  newsm78 Малко индиански въпроси,ама ще идваме от морето все пак.Да взимам по-дебели дрешки ще трябва явно  newsm78
Цитирай

И ние сме от морето, споко Smile
Ние всяко лято и почти всяка зима сме там.
Миналото лято бяхме през август , но се случиха няколко дъждовни дни и затова. Но в повечето случаи през деня е топло , а вечер е хладно. Вземете си топли дрехи.
Цитирай

в баира

а вечер е хладно. Вземете си топли дрехи.
Задължително връхни дрехи! Дори и сега през горещите дни вечер си е хладно - долу, в града, слагаме връхните дрехи след 20.00 ч., а за Пампорово си е просто задължително.
Цитирай

Благодаря момичета!  bouquetНие в Пампорово и Смолян сме били само през зимата,та за това задавам тези въпроси.Нали знаете на морето си ходим до ноември голи и по джапанки та за това. 35 35Явно ще метна в багажа и по нещо топло. newsm78
А в хотела,закуската и вечерята на шведска маса ли са?Питам защото сме вегетарианци, и ако е шведска винаги има по нещо и за нас,ако ли не ,да звъня в хотела да ни измислят нещо.
Цитирай

Благодаря момичета!  bouquetНие в Пампорово и Смолян сме били само през зимата,та за това задавам тези въпроси.Нали знаете на морето си ходим до ноември голи и по джапанки та за това. 35 35Явно ще метна в багажа и по нещо топло. newsm78
А в хотела,закуската и вечерята на шведска маса ли са?Питам защото сме вегетарианци, и ако е шведска винаги има по нещо и за нас,ако ли не ,да звъня в хотела да ни измислят нещо.

Забравих да кажа , че фитнесът представлява 4 уреда на кръст.
Ако има повече хора е на шведска маса , но като останахме по - малко ни сервираха. Най - добре позвъни в хотела да попиташ как е тази година изхранването.
Цитирай

Варна

magic power,

доволни ли останахте от почивката в Екстрийм, Пампорово?
Питам, че и ние умуваме накъде да ходим и ни хареса 5-дневния пакет, но още имаме колебания.
Как е за деца, става ли?
Храната добра ли беше?
Строежи наоколо има ли, че ние търсим тишина и спокойствие.
Ще се радвам да споделиш впечатления, за което предварително ти благодаря!
Цитирай

stefi_go ,споделям веднага,хотела е приличен,стаите са просторни,хотела беше празен и нищо не работи в него.Едно такова пусто е.Храната не беше въобще хубава,направо си беше кофти.До хотела 3,4 строежа ,пътища разкопани,с една дума отврат.Но природата е разкошна,Снежанка е на 3км. от хотела,пеша не може да се отиде,защото по пътя има толкова прах от строежите,че все едно си на някоя кариера.Вечер е тихо и спокойно. Ние не сме стояли в хотела,само вечер за да спим.Проучих ме как стоят нещата и в други хотели там.Например в Евредика,имат също прекрасни оферти,с включени в цената и обяд.Хотела е изцяло обновен,СПА то е в пъти по-добро от Екстрийм.А ко искаш проверете и за там.Също така ние достигнах ме до извода ,че по-добре в Чепелара друг път да отседнем.Там цените са много по-разумни и в града и в хотелите.Имат на центъра един хотел Родопски дом ,с външен басейн ,двойката със закуска е 60лв.там.В Пампорово дори и сега извън сезона е много скъпарско.В хотела кафето е 3лв.В местността Малина в едно заведение ядохме боб чорба за по 4лв.За мен не си заслужава.Иначе работят два лифта на Снежанка.
Ако искаш още нещо да знаеш питай. Hug
« Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 16:19 от magic power »
Цитирай

Варна

благодаря ти за бързото включване, magic power.
Направо ме отказа за този хотел, няма да ходим там. Ще погледна за хубави места в Чепеларе, даваш ми идея  Peace. Уф, много е трудно човек да открие свястно и хубаво място за почивка - тъкмо намеря нещо хубаво ... и няма места за желания от мен период. Но ще продължавам да търся, все ще намеря готино място за почивка с нашия малчо!
 Hug
Цитирай

В Чепеларе мога да ви препоръчам едно семейно хотелче - "Шоки" - http://www.hotelshoky.com/

Ние бяхме там преди месец. Цената за двойна стая беше 35 лв., само нощувка. Има и разтегателен фотьойл, така че спокойно става тройна стаята!

Много е приятно, снимките на сайта са "истински", храната е много вкусна. Най-важното е, че има хубава градина и децата има къде да тичат спокойно, докато вие си хапвате. Цените са нормални. Могат по поръчка да ви направят клин (родопска баница) или чеверме...

P.S. Не правя реклама Wink)

« Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 12:58 от redsonja »
Цитирай

sofiq

http://www.hotelroyallodge.com/bg/ БЯХ в този хотел май месец и сам,много доволно.Единственото нещо гадно- беше че едната сграда  още я строяха.Но не пречеше на гостите,поне на мен не.Яденето също ми хареса или по точно закуската.Там не сме обядвали и вечеряли.По цял ден на обиколки,дяволско гърло,ягодинската пещера.А в Широка лъка е супер.Готвят мъъъъъъъъъъ............. cook
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.