Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Здравейте момичета, сигурно има много теми, но не открих това което търся, а то е канят ли се гости за прощапулник. Свеки е далеч, а и не проявява интерес да види детето, та се чудя да я каня за това събитие което очаквам с нетърпение.
Цитирай

София

Да, канят се, най-малкото защото става по-весело. Сама можеш да прецениш, дали искаш да поканиш някой или не.
Цитирай

София

Не е задължително да каниш гости. Може да сте си само вие. Както си прецениш. Smile
Цитирай

София

Ееее, без гости не е същото. И не е нужно да е свеки задължително.  Wink Макар че бабите обикновено са първа писта на такива събития. Много странно! Thinking
Цитирай

Плевен

С гости е по весело.Но свеки щом не проявява интерес,
може и да не идва. Peace
Защо всички свекърви са еднакви?
Цитирай

Стара Загора

Аз знам, че се канят деца и така съм го правила и аз със много деца.
« Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 15:29 от slancetoo »
Цитирай

Асеновград

Аз на прощъпулника поканих само моето и семейството на мъжа ми.После обикалях с питата и меда при приятели и познати.
Цитирай

София

като правя ще каня всички,а който иска да идва
Цитирай

На 2000км от София

Както прецениш и който искаш,но съм чувала,че е хубаво да има дечица.Или това беше zа погачата...?Не,точно zа прощъпулника е.
Цитирай

някъде там

при нас се знае, че на прощъпулник трябва да има ходещи деца и мисля, че с повечко деца ще е по-весело, разни бабки, които неизявяват желание може и да не присъстват Wink
Цитирай

в преразказ с елементи на разсъждение

И аз знам, че е хубаво да има ходещи дечица. За други гости -  каквито на теб са ти на сърце  Smile
Цитирай

София

Ние не сме канили гости. Кръщене, рожден ден, прощъпулник, всичко стана около годинката. Просто не искахме да натоварваме финансово родителите на приятелчетата на сина ни, щяха сигурно да носят за пореден път подаръци, дори и да ги предупредим да не го правят.
Цитирай

Разград

Не е задължително да каниш гости. Може да сте си само вие. Както си прецениш. Smile
Правилно!
Цитирай

България

Правихме прощапулник на две части. Първия път - когато правих пита и я търкулнахме - бяхме само двамата с мъжът ми. Раздадох на съседите на етажа, на майка ми и на една нейна братовчетка - която срешнах случайно. После на РД-то и кръщенето (месец и полвина след това) му поставихме предмети да си избира - там имаше много гости.
Цитирай

Не сме канили гости.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора