Работещи майки 2006 г. - тема 16

  • 18 636
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 336
Дю, Честито   bouquet  bouquet  bouquet да ви е здрава и щастлива малката Гергана  Hug  bouquet Много късмет и успехи в живота и желая  Hug Бързо възстановяване на теб  Hug

Момичета, приемам всякакви бабешки рецепти за кашлица и каквото и да е само да става за беменни, че положението е много зле...кола и лукчета, мед и лук, мед и лимон нищо от това не помогна. Пих и студал 2 дни пак нищо...

# 31
  • Мнения: 1 138
Честит Рожден Ден, Гери!


Кате, лук може да пробваш. Не знам обаче дали става за бременни, ма предполагам да. Та една глава лук се вари с 4 супени лъжици захар и мисля беше 200 мл вода. Става сиропче сладко и се пие по 1-2 ч.л. 4-5 пъти на ден.
Ама пак питай де дали може.

# 32
  • Мнения: 3 092
Честито сладка Гери !
бъди жива и здрава , безкрайно щастлива и безоблачно детство ти желая !
Весел празник  !
Кате , купи си геломиртол Форте - това са миртови масла , който облекчават и кашлицата и болките в гърлото и стават за бременни .
Може да си купиш за смучене и едни ...мисля че Прополки се казваха - също стават !
Пиши как си !
Лек ден момичета ! И успешна седмица  !

# 33
  • Мнения: 1 584
Честит рожден ден на Гери! Да расте все така червенобузка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дю, радвам се, че вссичко е минало и си добре Hug

Кате, аз само с Фервекс се лекувах. Иначе чай от мащерка помага много ама не знам дали може при бременност Thinking

Ясмин още спи Shocked (след 1 мляко към 6.30 де..) Не е спала до 9 от бебешките си времена Crazy

# 34
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Мащерката не я препоръчваха, влияела нещо на кърменето, на лактацията.  кате, аз пиех Проспан. Само това ми помагаше. Препоръчва се за бременни. Peace
Катето и Дю  Hug, оздравявайте, милички!


Честит Рожден ден, Гери! Много здраве, весели игри и страхотни подаръци!

# 35
  • Мнения: 1 668
Честит рожден ден, Гери!
Дю, бързо възстановяване! Кво е това Флегмон? Не звучи добре, ама... добре, че ти е останало зад гърба вече.

Аз не пиша напоследък, щото нещо няма кво. Само глупости ми се случват и направо ми иде да се гръмна. Преди си мислех, че депресиите са типични за хора без работа (не че не е вярно), ама явно и от много работа също става драмата. Не помня вече откога не съм почивала и откога не ми се е случвало нещо да стане от първи път без да има драма... както и да е - хубавото е, че след всяко зло идва добро (надявам се), та чакам с нетърпение да изляза от дупката. Аз съм рожденничка в началото на септември, ама тая година много рано влязах в дупката  #Cussing out

# 36
  • Мнения: 1 336
Дозичка, имаш нужда от почивка  Hug
Аз напоследък просто съм над нещата и спрях да хабя нерви кой, какво и защо не е свършил, броя си дните до 1.09 и после просто се махам и спирам да работя, дано някой се сети какво, кога и защо съм вършила, то е ясно, че никой сега няма да оцени какво правя, докато не спра да го правя  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 668
Кате, права си, ама ти поне имаш оправдание що ще останеш вкъщи а и парите, дето ще вземаш като болничен не са никак малко. Аз ако се кльофна вкъщи обаче ще е фатално за семейния бюджет.
Иначе да се оплача, че преди 1 час ме преряза кръста и умирам от болки. Май направих и дископатия на всичкото отгоре!!!

# 38
  • Мнения: 1 263
Дю да ти е жива, здрава и много щастлива сладураната  smile3525

За пропадане в дупки аз ще си замълча щото от една седмица копая от дъното надолу.

 

# 39
  • Мнения: 1 240
Благодаря ви от все сърце!!! Тъкмо се прибрахме, празнувахме и играхме!!! Ще се опитам да кача снимки в най-скоро време! Гергана я снимаха от местния вестник, ще имаме публикация скоро и ще се похваля.

Герчо, флегмон е дифузно остро гнойно възпаление на рехавата съединителна тъ­кан. Най-често се причинява от β-хемолитичния стрептокок от група А и златистият стафилокок. Развива се в подкожната мастна тъкан, междуфасциалните пространства на мускулите и др. С две думи при мен как беше - натрупване на мастна тъкан с остро възпаление в меката тъкан в гънката между слабините и вътрешната страна на крака. Важното е, че вече мина, имам все още рана, която зараства много добре.

Не изпадайте в дупки, мили момичета!  Hug

# 40
  • Мнения: 1 584
Леле, Дю, ти да не си станала лекар Crazy Радвам се, че си добре и че сте изкарали страхотно празника Hug

Герчо, пожелавам ти скоро и на теб такова оправдание  Wink Heart Eyes

и аз изпадам в дупка - ама нямам рд скоро - свеки идва след 2 седмици и от сега се настройвам психически Close Днес си пийнах една Кайпириня  Embarassed

# 41
  • Мнения: 3 092
Добро да е утрото на всички !
Майра  , какво си пийнала , я кажи ....
На мен лично ми идеше снощи да си сипя едно голямо , ама се удържах ....  толкова нерви изразходвам в последно време че ми иде да се  #2gunfire сама .
Тази сутрин придвижването в София беше от кошмарно , по - кошмарно и вече едва дошла на работа ми иде да направя обратен завой , да се шмугна под завивките и целия ден да го изкарам в сън , но вместо това ще си скъсам д-то от работа , защото има отпускари и така ...абе картинката е ясна.  Tired
Дю ,  чакаме снимки !
Кате сетих се за този локалния антибиотик за гърло - Биопарокса .На мен ми го изписваха докато кърмех и много ми помогна .Питай можеш ли да си го ползваш .Гаранция че щ се оправиш от него .
На всички изпадащи или вече изпаднали в дупка едно голямо  Hug Hug Hug от мен , защото и аз се чувствам по подобен начин и не знам много много какво да кажа  no
Хайде , лек ден! И повече усмивки !   

# 42
  • Мнения: 658
Роси, честити ви две годинки. Пожелавам на Гери весело детство!
Кате, знам че в магазините "345" продават пчелен прашец и там където се продава мед.
Мда, тази сутрин найстина ни изненада бурята. На мен ми излезна късмета, че тате Ники си беше в Сф иначе щеше да е "весело" с Малък на ръце и чадър. Дано следобед да не вали Praynig
Изобщо не ми се работи вече и ми личи. Станала съм раздразнителна. Ходи ми се на моренце

# 43
  • Мнения: 1 336
Розичка, да нямаш някое възпаление на хрущялната тъкан, една приятелка имам с проблем в рамото и коляното и симптомите и нещо ми приличат на твоите и пие ДОНА (не знам какво е това лекарство, ама мъж ми и го купува с някакво намаление), та е много доволна от него през няколко месеца се пие.
Аз се присъединявам с цялото си сърце към пожеланието на Майра  Hug Hug Hug дано скоро да имаш моето оправдание  Praynig Praynig Praynig Вчера чух, че вдигнаха осигурителния праг, което ми вдига още малко майчинството  Party
Вили то Биопарокса е за гърло, мен нищо не ме боли, но кашлицата ми е ужас, издрах се цяла нощ, пия някакъв сироп на д-р Тайс с живовляк, ям смлян лук с  мед и нещо още майка ми е сложила в него, никакъв ефект  Cry Боли ме корема от кашлица... Явно този месец ни е някаква каръщина на всички  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Хайде че ще сваляме нов софтуер и дълга ме зове Simple Smile
Излизайте всички от дупките и болежките  Hug

# 44
  • Мнения: 1 584
Тук е зима  cold

Вили, ей туй Wink

Общи условия

Активация на акаунт