Лосион с кератин Bio Pharma/Био Фарма

  • 7 111
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 202
Някой ползвал ли е този лосион и какви са отзивите ?
Днес си го купих,но все още не съм го ползвала иначе описанието му звучи добре и цената е прилична 6.20 лв  Wink


Лосион с кератин на италианската фирма Био Фарма с дълбок възстановяващ ефект.Подходящ за силно пореста и третирана коса.Прониква дълбоко в структурата на косъма,подхранва и запълва порестите участъци.Подхранващото действие се постига благодарение на хидролизирания кератин,който възстановява силно увредени коси.Структурата на косъма се подобрява значително.Косата се разресва лесно,има блясък и еластичност.Не се изплаква.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 474
Откъде го купи?
Ползвах го преди доста време и бях доволна, придаваше известна твърдост на меката ми коса и косъмът определено изглеждаше по-здрав.Използвах само един флакон, след това не го открих никъде  Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 202
Откъде го купи?
Ползвах го преди доста време и бях доволна, придаваше известна твърдост на меката ми коса и косъмът определено изглеждаше по-здрав.Използвах само един флакон, след това не го открих никъде  Tired

Днес го купих от аптека Ремедиум на ул.Шишман,имаше и с копринени протеини,лосиона с кератин и кератин със силикон и трите мисля,че бяха на една цена  newsm10

# 3
  • София
  • Мнения: 1 474
Благодаря, при първа възможност ще мина и ще си купя   bouquet

# 4
  • Мнения: 277
Омазнява ли допълнително косата?Пръска ли се в корените?

# 5
  • София
  • Мнения: 202
Омазнява ли допълнително косата?Пръска ли се в корените?

Утре мисля да го ползвам и ще ти отговоря след това как действа  Wink
И аз очаквах ,че някой който го е ползвал ще пише в темата,но....  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 474
Омазнява ли допълнително косата?Пръска ли се в корените?
Не омазнява, аз пръсках и в корените, защото придаваше и обем вследствие на това "втвърдяване" на косъма  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 277
Омазнява ли допълнително косата?Пръска ли се в корените?
Не омазнява, аз пръсках и в корените, защото придаваше и обем вследствие на това "втвърдяване" на косъма  Simple Smile
Направо страхотно!Още утре отивам да го купя  Party Мерси мн!  bouquet На останалите момичета също   bouquet

# 8
  • Мнения: 758
снимка може ли,на това лосионче,че ме заинтригувахте и мен?!

# 9
  • Мнения: 120
Откъде го купи?
Ползвах го преди доста време и бях доволна, придаваше известна твърдост на меката ми коса и косъмът определено изглеждаше по-здрав.Използвах само един флакон, след това не го открих никъде  Tired

Днес го купих от аптека Ремедиум на ул.Шишман,имаше и с копринени протеини,лосиона с кератин и кератин със силикон и трите мисля,че бяха на една цена  newsm10

Престанете този спам за аптеки  Ремедиум , дразни ...вътре сополиви бабички за лекарства от  НЗОК  а мацките да си купуват козметика  hahaha!




# 10
  • София
  • Мнения: 9 374
Престанете този спам за аптеки  Ремедиум , дразни ...вътре сополиви бабички за лекарства от  НЗОК  а мацките да си купуват козметика  hahaha!
Защо да е спам? Thinking
Аптеки Ремедиум, освен основната си функция на аптека са една от добре заредените дрогерии в София, и нищо чудно, че името им фигурира често тук. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 202
снимка може ли,на това лосионче,че ме заинтригувахте и мен?!


Заповядай  book

http://www.nelivip.com/index.php?productID=257

# 12
  • Мнения: 758
снимка може ли,на това лосионче,че ме заинтригувахте и мен?!


Заповядай  book

http://www.nelivip.com/index.php?productID=257
мерси!много си мила  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 202
Престанете този спам за аптеки  Ремедиум , дразни ...вътре сополиви бабички за лекарства от  НЗОК  а мацките да си купуват козметика  hahaha!
Защо да е спам? Thinking
Аптеки Ремедиум, освен основната си функция на аптека са една от добре заредените дрогерии в София, и нищо чудно, че името им фигурира често тук. Wink


Напълно съм съгласна,не смятам ,че е реклама или още повече спам ,ако някой го дразни просто да не чете в темата  newsm10
 Наистина е много добре заредена и с козметика,която предпочитам да купувам от там от колкото по квартални магазинчета  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 202
Днес ползвах лосиона при мен косата си остана мекичка ,но определено по-добре изглежда ,крайщата не ми стоят толкова сухи след сешоара.Като за първо ползване съм доволна  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт