Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора
.
« Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 13:38 от Linda »
Цитирай

София

Вие с адвокат разговаряхте ли? Thinking
Цитирай

newsm78
Цитирай
.
« Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 13:40 от Linda »
Цитирай
.
« Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 13:41 от Linda »
Цитирай

Е добре де, то тогава е неговата дума с/у нейната....За да се стигне до присъда сигурно жената има нанесени телесни щети...иначе не ми побира акълът как така, без грам доказателства и никакво посегателство с/у бившата му съпруга, някой го прибират в затвора и адвокатът нищо не може да направи.... newsm78
Цитирай

София

Linda а въпросната жена познаваш ли я?
Изобщо нейната гледна точка за случилото се newsm78...можеш ли да имаш пълно доверие на този мъж наистина?
Цитирай
оххх вече няколко пъти се опитвам да публикувам и все не става, ще пиша като гостенка защото ми дава грешка при регистрация
Дева тук е думата на Жена срещу думата на Мъж, нали знаеш в случая на кого биха повярвали
Гери, да познавам, за 1 год успях да я опозная доста добре, а на него му имам 100% доверие
Цитирай

Е, не отговори на всичките ми разсъждения....Стаси26
Цитирай
Съжалявам Дева, няма нанесени щети, освен няколко Шамара, и това че я е едва ли не изхвърлил по чаршаф от вкъщи
Цитирай

Ама как така няма нанесени щети, освен няколко шамара???? И това го толерираш? Без коментар..
Цитирай
Дева ако след 15 год брак, съпругът ти докара друга в леглото ти, докато ти си на работа, и детето ти е върнато от училище понеже е болно, а мъжът ти му каже че му няма нищо и да се връща в уч_ще, понеже той си има гости, мисля че като се прибереш не би го за прегръщала  newsm78
Цитирай

София

Тя като твърди, че той я е пребил трябва медицинско, свидетели...нещо не ми се връзва току така да те изведат от вас , защото някой твърди, че е пребит от теб и да те осъдят...че и на затвор за  какво?...лека телесна повреда Whistling
Цитирай

София

В затвор не се влиза на"честна дума".  Naughty Тя казала,че той я бие и хоп-3 месеца затвор! Ти наистина ли се връзваш на това? Без съд, без нищо-решили хората,че я бие и в затвора. Колко са големи децата, могат ли да свидетелстват? Сложете си тел. секретар и записвайте разговорите- поне ще стане ясно кой-какво.
Цитирай

Е добре де, то тогава е неговата дума с/у нейната....За да се стигне до присъда сигурно жената има нанесени телесни щети...иначе не ми побира акълът как така, без грам доказателства и никакво посегателство с/у бившата му съпруга, някой го прибират в затвора и адвокатът нищо не може да направи.... newsm78
Peace подкрепям, а вариант да излезе срещу гаранция няма ли newsm78. Неможе туко-така да влезе в затвора. Между другото децата на колко години са, те не могат ли да свидетелстват в полза на баща си. И последно тя е била в център за закрила на жената, а децата при вас Thinking
А ти не ходили до полициаята, не разговаря ли , показания не даде ли
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора