.

  • 3 597
  • 45
  •   1
Отговори
.

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 13:38 от Linda

# 1
  • Мнения: 1 455
Вие с адвокат разговаряхте ли? Thinking

# 2
# 3
.

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 13:40 от Linda

# 4
.

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 13:41 от Linda

# 5
  • Мнения: 2 156
Е добре де, то тогава е неговата дума с/у нейната....За да се стигне до присъда сигурно жената има нанесени телесни щети...иначе не ми побира акълът как така, без грам доказателства и никакво посегателство с/у бившата му съпруга, някой го прибират в затвора и адвокатът нищо не може да направи.... newsm78

# 6
  • Мнения: 1 455
Linda а въпросната жена познаваш ли я?
Изобщо нейната гледна точка за случилото се newsm78...можеш ли да имаш пълно доверие на този мъж наистина?

# 7
оххх вече няколко пъти се опитвам да публикувам и все не става, ще пиша като гостенка защото ми дава грешка при регистрация
Дева тук е думата на Жена срещу думата на Мъж, нали знаеш в случая на кого биха повярвали
Гери, да познавам, за 1 год успях да я опозная доста добре, а на него му имам 100% доверие

# 8
  • Мнения: 2 156
Е, не отговори на всичките ми разсъждения....Стаси26

# 9
Съжалявам Дева, няма нанесени щети, освен няколко Шамара, и това че я е едва ли не изхвърлил по чаршаф от вкъщи

# 10
  • Мнения: 2 156
Ама как така няма нанесени щети, освен няколко шамара???? И това го толерираш? Без коментар..

# 11
Дева ако след 15 год брак, съпругът ти докара друга в леглото ти, докато ти си на работа, и детето ти е върнато от училище понеже е болно, а мъжът ти му каже че му няма нищо и да се връща в уч_ще, понеже той си има гости, мисля че като се прибереш не би го за прегръщала  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Тя като твърди, че той я е пребил трябва медицинско, свидетели...нещо не ми се връзва току така да те изведат от вас , защото някой твърди, че е пребит от теб и да те осъдят...че и на затвор за  какво?...лека телесна повреда Whistling

# 13
  • София
  • Мнения: 4 005
В затвор не се влиза на"честна дума".  Naughty Тя казала,че той я бие и хоп-3 месеца затвор! Ти наистина ли се връзваш на това? Без съд, без нищо-решили хората,че я бие и в затвора. Колко са големи децата, могат ли да свидетелстват? Сложете си тел. секретар и записвайте разговорите- поне ще стане ясно кой-какво.

# 14
  • Мнения: 384
Е добре де, то тогава е неговата дума с/у нейната....За да се стигне до присъда сигурно жената има нанесени телесни щети...иначе не ми побира акълът как така, без грам доказателства и никакво посегателство с/у бившата му съпруга, някой го прибират в затвора и адвокатът нищо не може да направи.... newsm78
Peace подкрепям, а вариант да излезе срещу гаранция няма ли newsm78. Неможе туко-така да влезе в затвора. Между другото децата на колко години са, те не могат ли да свидетелстват в полза на баща си. И последно тя е била в център за закрила на жената, а децата при вас Thinking
А ти не ходили до полициаята, не разговаря ли , показания не даде ли

Общи условия

Активация на акаунт