Ирисодиагностика гр.Велико Търново-Елмазов

  • 6 127
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 456
Моля Ви нека се включат момичета ,които са ходили при него.Той се намира в гр.Велико Търново.Лекува  с билки.Благодаря ви предварително Peace

# 1
  • Мнения: 3 376
Не мога да ти помогна с инфо за него,но съм ходила в Плевен при д-р Алексиев и съм много доволна.
Бяхме двамата с мъжа ми,постави ни удивително точни диагнози и на двамата.


Така че ако не намериш отговор за лекаря който търсиш мога да те насоча към него,на нас горещо ни го препоръчаха и не съжаляваме Peace

# 2
  • Мнения: 658
Съпругът ми ходи - диагностика - точна, но лечение Naughty Пръснахме маса пари за нищо
Същата диагноза му дадоха и при другите лекари при които ходихме, така че  newsm78

# 3
  • Мнения: 456
Въпросния д-р се намира на ул.Кселифорска.Аз съм ходила при него,но нещо много ме съмнява.Изписами ужасно много билки за около 120лв,И то за всички органи  #CrazyКаза ми че имам увеличен черен дроб,далак,жлъчка,кисти на яйчниците,т.е всички органи са ми увредени,та за това питам да ли някой е ходил при него и дали е доволен newsm78.Благодаря на момичетата,които все пак са ми отговорили Peace

# 4
  • Мнения: 3 376
На нас също ни изписа билки,но понеже имаше по няколко неща,които да лекуваме с мъжа ми каза,че трябва да го правим едно по едно-т.е. не да лекуваме всичко наведнъж.

Всъщност само не успя да види,че съм бременна,може би защото беше съвсем в началото,а и ние не знаехме още.Само това беше нещото което "не позна".

Иначе мъжа ми си пи билките и един сироп и се чувстваше отлично.Трябваше да отидем за още билки или поне да му се обадим да ни ги прати,но покрай моято бременност и т.н. съвсем забавихме нещата.В края на лятото мисля пак да отидем и задължително да заведа майка ми и баща ми.
Прегледите и на двама ни с по една чанта билки тогава ни излезе около 70 лв.
Иначе ни насочиха познати,които наистина имаха резултати от лечението Peace

# 5
  • Мнения: 456
Никой ли не  е ходил друг? newsm78

# 6
  • Мнения: 3 376
Питай в отчетната по градове-Велико Търново,може някое от момичетата да знаят повече,все пак живеят там,а и едва ли повечето от тях посещават този подфорум.

# 7
  • Мнения: 456
Питай в отчетната по градове-Велико Търново,може някое от момичетата да знаят повече,все пак живеят там,а и едва ли повечето от тях посещават този подфорум.



Правилно.Как не се сетих по рано.Мерсииии Peace
Да но аз нищо не намерих.Дайте ми линк,моля...... Peace

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 22:35 от izgarq6tata

Общи условия

Активация на акаунт