ЦЕЛУТРОН?!

  • 12 408
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте момичета!
Вече за четвърти път ще ходя на процедура с целутрон, но все още не съм убедена, че ще има полза.
За съжаление нямам нито една позната, която е ходила на такива процедури и се надявам на вашата помощ и мнения.
Кога започват да се появяват резултатите, колко време трябва да ходя, трябва ли да комбинирам с нещо друго....?

Моите впечатления до сега са, че наистина усещаш как мускулите се съкращават, но все още съм несигурна в резултатите...... Thinking

# 1
  • Мнения: 4 916
Виж в подфорум "Диети..." - там има доста мнения за целутрон, антицелулитни масажи, тренировки и пр.

# 2
  • Мнения: 1 885
Има полза в съчетание с движение и лека диета, но трябва да си остане начин на живот, иначе става по-зле  Peace

# 3
  • Мнения: 76
Моя позната ходи на целутрон.Има ефект,даже при нея бяха в сантиметри.Но трябва и малко да се ограничих в хапването,ако ти е нужно,не да гладуваш.Успех.

# 4
  • Мнения: 738
Значи трябва да го съчетаваш с масажи, най-добре същия ден след целутрона. Моя приятелка си е поръчала за салона, ще го пробва на мен Mr. Green Но мъжът й е масажист, така че ще комбинирам. Задължително си измери обиколките на бедрата преди началото и след края на процедурите. И пий много вода. Успех  bouquet

# 5
  • Мнения: 6
Благодаря за съветите!

За съжаление май няма да имам шанс да видя резултатите до край, защото след последната процедура се изринах и да си призная ме хвана шубето.

Май, че ще пробвам с масажи......

# 6
  • Мнения: 1 531
Здравейте момичета!
Вече за четвърти път ще ходя на процедура с целутрон, но все още не съм убедена, че ще има полза.
За съжаление нямам нито една позната, която е ходила на такива процедури и се надявам на вашата помощ и мнения.
Кога започват да се появяват резултатите, колко време трябва да ходя, трябва ли да комбинирам с нещо друго....?

Моите впечатления до сега са, че наистина усещаш как мускулите се съкращават, но все още съм несигурна в резултатите...... Thinking



след петата--шестата процедура ще започнеш да виждаш резултат. добре е да го съчетаваш и антицелулитен масаж. също така много зависи как ти слагат електродите и как ти настройват програмите. но при всички случаи някакъв резултат има.

# 7
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
аз не останах доволна от моите 13 процедури..по 40-45мин траеха, усещах как се тресе, чувствах се като след лека тренировка, но нито видимо ми намаля целулита, нито сантиметри стопих.. не бих се хванала пак с целутрона, въпреки че явно има и доволни..

# 8
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Също така трябва да пиеш много вода. Около 3 л на ден се препоръчва.

# 9
  • Мнения: 5
Аз ходя на антицелулитни масажи, но масажистката ми е приятелка и тя казва, че от целутрона няма абсолютно никаква полза, масажистките го препоръчват, защото те си почиват, няма ръчен масаж. Според мен най-доброто е ръчен + вендузи, но вендузите са доста болезнени, а следите и синините по д-то след такава манипулация са доста гадни. Но, както са казали старите хора- "Трай, бабо за гиздост" Flutter

# 10
  • Мнения: 1 329
Днес ми беше първия целутрон. Ще съчатя целутрона и с намаляване на храната, прием на многооооо вода, салати основно и кисело мляко... Ще пиша накрая дали има резултат.

Общи условия

Активация на акаунт