Заете ли за този нов метод за отслабване?

  • 2 034
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
ето за това иде реч http://www.specializingfoods.com/guppy460/articles.php?lng=bg&pg=83
Някой дали го е пробвал?  newsm78 Има ли ефект или е поредната зарибявка?

# 1
  • Мнения: 916
За мен по-скоро е поредният опит за зарибявка. Сега като видях цените..не е много скъпо. Не знам може и да действа.Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
ММ,тази програма я гледах още преди години , след първата ми бременност бях мноого дебела. Така и не посмях да си я купя.
А, всъщност каква и е цената - никъде неможах да я видя? -аа ,видях, видях... ooooh!

# 3
  • Мнения: 916
Ето тук има … 77;ни, но май трябва да се направи регистрация, за да се видят всички продукти. Peace

# 4
  • Мнения: 636
Tази система е много ефикасна. Пробвала съм я и я препоръчвам-сваля се бързо и лесно. Аз така отслабнах след бремеността. Peace

# 5
  • Мнения: 916
Я кажи подробности Mr. Green..кг-ми, времето, за което свали... Hug и колко струва за 1 месец?

# 6
  • Мнения: 636
Аз правих само първия 10дневен период на привикване и свалих 6-7 кила, което направо ми се стори уау... Но по принцип винаги като почна нова диета свалям бързо. После съм я пробвала пак но свалих около 3-4 кила за 10 дни. Като пари как излиза? Едно пакетче в Бурлекс/виждам че си варненка Hug/ беше към 1.30, но не съм сигурна. В този сайт е по-изгодно- 1 лев. За първата фаза са ти нужни по 2 пакетчета на ден, с които заместваш закуска и обяд. А през втора фаза имаш 3 пъти прахчета и плодове м/у храннията.
Аз се навивам пак да я почна, но не знам дали ще стигна до втора фаза Rolling Eyes Все излизаме и не върви да си разтварям вечерята в чаша в ресторанта Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 916
michellabams   Hug, много ти благодаря за изчерпателното инфо...звучи много добре наистина. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 959
да и на мен ми е интересно, а върнахте ли си кг. след като спряхте да пиета прахчетата?

# 9
  • Мнения: 737
И мен ме интересува йо-йо-то има ли го?

# 10
  • Мнения: 636
Йо-йо при мен винаги има, но това е защото не минавам към нормален начин на хранене Whistling Или съм на диета или съм на хранителни извращения ooooh! Laughing Аз постоянно си имам 5-6 кила, които или качвам или свалям и за това съм си виновна сама.
Но предполагам, че повечето момичета в този подфорум сме така Laughing
Пробвайте, дано да има резултат и при вас Peace

# 11
  • Мнения: 916
Йо-йо важи за всяка диета, след която не последва захранване. Peace

# 12
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И аз съм го пила - замествах 2 хранения на ден., после съгласно описанието на michellabams
Ефектът беше минимален Crossing Arms. Не струва Naughty

# 13
  • Мнения: 636
Toва че при теб, Лени, не е дало резултат не значи че не струва. И на мен никога не ми действа разделното хранене, но не го отричам само заради това.

# 14
  • Мнения: 959
може би ще си го поръчам другия месец пък да видим какво ще стане  Peace

Общи условия

Активация на акаунт