Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
имам момиченце с хемангиом на лицето докторите не дават да се оперира правихме лазер но аз лично не виждам резултат чета по форумите за лечение с кортикостероиди но ме е страх помогнете
Цитирай
ако има майки на дечица който искат просто да поговорим нека да ми пишат
Цитирай
Zdraveite!Syvsem slu4aino popadnah na temata,koiato za hubavo ili lo6o me sapytswuwa vece 38 godini.Az sym roden s takava formacia na liavata strana na liceto.V moia slucai na wremeto mi e bilo napraveno lycelecenie s edinstvenata  cel da moga da di6am za6toto tozi hemangiom e narastwal mnogo byrzo i e precil na normalnoto mi di6ane.Moga edinstweno da vi pratia malka spravka v slucai,ce takyv nacin na "lecenie" vse o6te se praktikuva!Predpolagam ce ne e lesno deteto vi da ima takyv problem imaiki pred vid kak priema maika mi tazi realnost,no az kato "potyrpevsch"-priak,moga da kaja s ryka na syrceto ce ima mnogo po-lo6i ne6ta ,koito biha mogli da ni se slu4at...taka ce ...ne se korete izli6no!
Цитирай
дано и моето дете порасне и да мисли по този начин но въпреки всичко не мога да повярвам че медицината все още не може да се справи с този уж козметичен проблем
Цитирай

София

На каква възраст е детето? Колко голям е хемангиомът? На каква част от лицето е разположен? Изпъкнал ли е или плосък? Веднага след раждане ли се появи или по-късно? Има ли на друго място? И прочее......

Не знам кой ви е консултирал, но за да задавате такъв въпрос на форума, явно не сте попаднал където трябва.
Проблемът никак не е козметичен и различните специалисти си го подхвърлят като горещ картоф.
Аз бих се наел да прегледам детето Ви, но съм в отпуска. С тези проблеми са запознати ограничен кръг професионалисти, останалите само предлагат временни манипулации. Впрочем кортизоновата терапия е много добра, въпросът е дали е подходяща за Вашето дете. Същото важи и за лазер-терапията.
Много въпроси и много отговори....

проф.Бранков
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.