zнаете ли от ксде да купя ...

  • 702
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 292
zдравейте всички,

понеже сега сме на тема покупки zа бебе и вече имаме кошче zа кола и столче zа кола, а аz съм виждала хора да полzват zа тях нещо като чаршавчета с ластик отzад не zнам как да го опиша но се слага отгоре като чаршафче и може да се сменя и пере.
Прерових каталоzите и онлайн магаzините на бейби валz и бейби бът но не намерих подобно нещо. има ли някой представа къде да тсрся?

Благодаря  Wink

# 1
  • Мнения: 932
Здрасти,не пишеш откъде си,за да ти дам идея,ако си в Англия.ко пък не-защо не влезеш в ebay-там можеш да намериш почти всичко и има мнооого чисто нови неща

# 2
  • Мнения: 2 292
извинявай - питам къде в Германия, и аз бих потърсила по-подробно из интернет само не знам как се казва това нещо... Може би трябва да ида до някой бебешки магазин и да питам продавачките, защото ми е много интересно как в цели каталози не видях подона стока. А съм виждала хора които го ползват  Wink

# 3
  • Мнения: X
Кое имаш предвид - допълнителните калъфи за столчетата, материите на които са нещо като хавлиен стреч, или тези неща които се слагат върху сточетата за да пазят от насекоми ?
В същност каквото и да имаш предвид, почти съм сигурна че го има в Baby-Walz. Поне в австрийският и френският им каталог със сигурност го има. В момента не са в мен каталозите за да намеря каталожния номер, но ако открия нещо ще пиша пак.
Питай в който и да е магазин за бебешки стоки, ще те ориентират!

# 4
  • Мнения: 2 292
благодаря, точно това търся - тези допълнителни калъфи, но не за насекоми, слагаш бебето отгоре като чаршафче което се пере. Аз прерових каталога на  Baby-Walz -
и саита им а също и на BabyButt и не открих!
ще трябва да питам в някой магазин, тъпото е че тези магазини са ми далече и повечето са затворени като изляза от работа  Sad
Все ще намеря нещо такова.

Имам още няколко въпроса например - защо не предлагат дрехи за бременни по-малко от размер 36 който ми е голям ?
И всички сутиени за подобни сличаи са с номерация над 75 B ?????

Просто питам в сличай че някой знае къде може да има по-малки?

# 5
  • Мнения: 4 244
благодаря, точно това търся - тези допълнителни калъфи, но не за насекоми, слагаш бебето отгоре като чаршафче което се пере. Аз прерових каталога на  Baby-Walz -
и саита им а също и на BabyButt и не открих!
ще трябва да питам в някой магазин, тъпото е че тези магазини са ми далече и повечето са затворени като изляза от работа  Sad
Все ще намеря нещо такова.

Имам още няколко въпроса например - защо не предлагат дрехи за бременни по-малко от размер 36 който ми е голям ?
И всички сутиени за подобни сличаи са с номерация над 75 B ?????

Просто питам в сличай че някой знае къде може да има по-малки?
Вивита, това за което говориш е сенник Sonnenschutz така го търси
За размера дрехи не се притеснявай - сега си носи твоите, ама след 25 седмица няма да са ти големи и ще се чувстваш комфортно
За сутиените за кърмене - не изхождай от сегашния си размер
Аз носех 75 В, ама после се качих на 80 D i E
Такива сутиени си купувай последните седмици преди раждането

# 6
  • Мнения: 2 292
ще потърся да видим какво ще открия обаче
Wink
а за дрехите съм много разочарована - поръчах си къси и дълги панталони за лятото и направо ги пратих на сестра ми  Sad

а за сутиените дано си права че ако и там работата е такава както с дрехите не знам как ще ходя по улиците  Sad

# 7
  • Мнения: 239
Това, което търсиш е sommerbezug (zweitbezug) für babyautositz.
А колкото за сутиените -не знам кой номер носиш сега, но към края на бремеността и докато кърмиш ще ти трябва + 1 номер в обиколката и +1-2 номера в чашката.
леко бременеене

# 8
  • Мнения: 4 244

За това ли точно питаш?
Ако е това на сайта на Бейби Валц ще го намериш към Autositze - Zubehör - Sonnenverdeck на цена 9,95

# 9
  • Мнения: 2 292
благодаря ви много , мисля че точно това търся - но вероятно съм страшно схваната в търсенето по онлайх каталозите защото не го намирам, има ли хякъде където да се търси не по меню а с ключова дума? Понеже не му знаех името снощи не погледнах в каталога в къщи  Sad
може ли да ми кажете как да го намеря в онлайн каталога ? благодаря предварително.

А за сутиените - много ме обнадеждава вашия оптимизъм - но като се гледам така в огледалото - за 75 B ще ми трябват големи подплънки  Sad Sad Sad

 

# 10
  • Мнения: 2 292
няма такова нещо в каталога на baby-walz  Sad Sad Sad поне в моя го няма не мога да го намеря зяла вечер прелиствах
как ги търсите тези неща из каталозите ???

Общи условия

Активация на акаунт