Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

London/ Варна

Искам да питам майките,който са родили наскоро и са решили да кърмят,как се предпазват от забременяване? Доколкото знам кърменето пази само 2-3 месеца,а после? newsm78
Цитирай

Не разчитай на това, че пази 2-3 месеца, гаранция няма, залагай на по-сигурните методи. Принципно аз съм привърженичка на таблетките, но тъй като не са съвместими с кърменето, през този период ползвахме презервативи. То не че има кой знае какъв избор, де  Tired
Цитирай

London/ Варна

Не мога да ползвам презерватив със собствения си мъж- някак си странно ми се струва и ще развали всичко Embarassed Няма ли нещо,по-малко натрапващо се? А спирала?
Цитирай

Разград

Ами и аз така предпочитам да се пазя с хапчета обаче не става с кърменето. С презерватив със собствения ми мъж не желаем и двамата. Той ме пази.
Цитирай

Бих си сложила спирала, след като решим да нямаме повече деца, преди това за мен не е решение  Crossing Arms Лично мнение  Peace
Цитирай

Sofia

Това, че кърменето пази, го забрави... Няма такъв филм  Naughty Можеш да сложиш спирала, но гинекологът ти трябва да прецени колко време след раждането. Мисля че поне 6м след секцио, а за нормално май даже повече  newsm78 Не съм сигурна в тази информация.

Ние заложихме на презервативите. Това с "пазенето" с прекъснат акт ....  Whistling Много бебета са се родили след такова пазене Wink
Цитирай

София

Това, че кърменето пази, го забрави... Няма такъв филм  Naughty Можеш да сложиш спирала, но гинекологът ти трябва да прецени колко време след раждането. Мисля че поне 6м след секцио, а за нормално май даже повече  newsm78 Не съм сигурна в тази информация.

Ние заложихме на презервативите. Това с "пазенето" с прекъснат акт ....  Whistling Много бебета са се родили след такова пазене Wink
мда....
а на някои мами въпреки кърменето им изписват противозачатъчни.....някакви които уж ставали...но аз не бих рискувала с хапчета....
Цитирай

София

или прекъсване на акта,или презервативи
Цитирай

София; Дружбето

НИе се пазим с прекъснат акт - така се появи дъщеря ми Laughing. И на мен ми е странно да ползваме презервативи. Но след второто твърдо съм решила да слагам спирала възможно най-рано
Цитирай

на село

С презерватив се пазим и въобще не  е странно, че ми е собствен мъжа  Mr. Green

След като родих голямата 12 години така се пазихме, след малката- пак на презервативи.

Не знам как ще сложиш спирала толкова скоро след раждането, но все пак лекар ще ти каже.

Цитирай

София

Прекъсване на акта!
Внимавай все пак! bowuu
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216578.20
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208865.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253466.0
Цитирай

Варна

Хапчетата не ми понасят, затова винаги с презервативи. След второто дете сложих спирала, но когато спрях да кърмя.
Цитирай

близо до Витоша

или прекъсване на акта,или презервативи

Peace
Цитирай

София

Кърменето не пази от забременяване!
Ние се пазехме с презервативи. Спирала не съм ползвала никога.Дъщеря ми и второто бебе, което абортирах станаха по този начин. Изобщо не разчитай на това.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора