ПРОБВАТЕ - НЕ СТАВА, А НА КОЛКО СТЕ ?

  • 13 571
  • 178
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 309
Започнахме с опити аз на 18,той на 24...Успеха пожънахме,когато бях на 22,а той на 28
Проблеми търсихме,но не открихме
Получи се,това е!

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
След месец навършвам 30, той е на 33. От две години пробваме за още едно дете, не се получава. Не искам да се вманиачавам, но определено ще търсим проблеми вече.

# 47
  • Мнения: 284
Аз съм на 25, а той на 31. Пробваме от 2 години, а от 4 се лекувам

# 48
  • Мнения: 693
Аз съм на 26 г. той на 29 год., пробваме от 1 година и 4 месеца , но като се замисля " истински " опитваме от около 9 месеца , но за сега без успех .
Ходихме при двама доктори за единият и за другият проблем нямаме , но скоро започваме по - сериозни прегледи и изследвания !
Успех си пожелавам и на мен и на Вас !!!

# 49
  • София
  • Мнения: 791
Аз съм на почти 28, а той на почти 36. Пробваме от година и половина, но без успех. За сега сме с мъжки фактор и си пием витамините.Дано след 6м като подновим опитите нещата са по-добри,че сега ще поотложим наследника.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Като гледам колко изстрадали душици има  се натъжавам много. Cry
След месец правя 35г.- един аборт по желание на 25г. /Нито аз нито бащата ставахме за гледане на дете
Сега ,когато съм готова - не става.
Пробвах 2 години с бившия си приятел и 2 г. с настоящия.Преди 1,5 г.  получих паническо разстройство и тежка депресия точно от манията ми да имам дете. Все още пия антидепресанти.Знам ,че проблема е в мен - но не ми се почва с изследвания- не искам да психясвам отново. За това си се влача по течението- ако стане - стане . Ако НЕ- майната му , в крайна сметка по - добре да съм здрава. Тая надежда всеки месец и знам ,че ще ме изненада все някога. Praynig

# 51
  • Мнения: 145
Да се разпиша и аз.Моя милост е на 27, а съпругът ми на 29.Правим опити от 3 години.С мъжки фактор сме.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 730
Аз - 31 ,той - 33, опити от 4 години, 1 инсе, 2 иксита и нищо. Но ............хубавото предстои, вярвам в това

# 53
  • Мнения: 13 782
Аз съм на 39 имам 5 бременности ( забременявах от първия път)  но 3 от тях загубихме в различни периоди. Повярвайте ми това боли не по малко от незабременяването по някаква причина.

Мили момичета пожелавам ви не само леко забременяване,  а и леко и безпроблемно износване.
  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 091
Аз съм на 26, той на 37г., опитваме от 3 години  Sad. По клиники тръгнахме след повече от 2 години опити, защото спокойствието и Божата работа не ми помагаха явно. Оказа се, че сме с проблеми и сега след 4 стимулирани инсеминации и 1 ИКСИ още няма бебе  Sad. Вярвам, че това е правилния път за нас и ще го извървим до края. Все пак много се надявам следващото ИКСИ да е успешно  Praynig. Няма връзка с възрастта, защото бях на 23 когато започнахме, а проблемите са предимно при мен. Успех на всички кандидат мамчета и на младите и на малко по-младите  Laughing  Peace!

# 55
  • Мнения: 494
Аз съм на 30,мъжът ми е на 31,правим опити от 5,6 месеца, опитвам се да не се вниамачавам,но не винаги успявам, но в едно съм сигурна,рано или късно и на нашата улица те изгрее слънце Hug

# 56
  • Мнения: 806
На 27 съм.  Бебето стана от един непазен път.  Първа бременност ми е.

# 57
  • Мнения: 2 270
На 27 съм.  Бебето стана от един непазен път.  Първа бременност ми е.

Освен годините ти - не виждам друго общо с темета!

# 58
  • Мнения: 32
На 27 съм.  Бебето стана от един непазен път.  Първа бременност ми е.
Честито  Албена!Толкова много се радвам за теб.Искам само хубави новини да чета тук от сега нататък! HugБезкрайно късмет ви желая и бебчо да ви направи най-щастливите хора Simple Smile

# 59
  • Мнения: 806
На 27 съм.  Бебето стана от един непазен път.  Първа бременност ми е.

Освен годините ти - не виждам друго общо с темета!

Тоест, възожно е да не е от възраста.  Повечето момичета са между 25-30г и не става. 

Милами - благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт