Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора

София

Здравейте момичета,   bouquet

понеже още никой не е писал, аз реших да открия седмицата.

Пожелавам на всички много положителни емоции, радост, любов и повече   EFP през тази седмица.
Аз много се зарадвах като си видях графиката днес, май има ефетк от лекарствата, дано е така.

Успех на всички  Love
Цитирай

Весела и успешна седмица на всички Smile

Уикенда мина страхотно при мен. Като започнем от празнуването на годишнината в петък, с вечеря и после свещи Smile минем през плажа в събота и стигнем до активната почивка в неделя Smile Искам още почивни дни Wink

Сега на дневен ред ще е боядисване на стаи. Върти ми се нещо в главата за различни цветове и стени Smile Wink Ама ще помислим още малко Smile

Успех на всички Smile
Цитирай

Варна

Здравейте и от мен, мили момичета!

И аз да ви пожелая лека и изпълнена с положителни емоции седмица. Аз си чакам лелката /майтап пък да не дойде, въпреки че нямам никакви симптоми, дори и ПМС/ и да отивам на лекар. Ще ми изписват някакви антибиотици за възпаление и след това се надявам вече да ми дадат зелена светлина за бебеправене.

Успех на всички!
Цитирай

София ж.к. Надежда 1

Здравеите и от мен Hugвесела седмичка на всички и повече EFP pregnant
Цитирай

Ама как забравих да се похваля Smile

Цикъла ми не е ановулаторен Smile Температурата се покачи на 37.1 градуса Smile Едва ли сме оползотворили този месец, но поне се появи овуто Wink . Притиснителното е само че много се забава, чак на 21 ден (това не е нормално за мен)
Абе важното е че се появи туй животно
Цитирай

София

Браво Танче,   bouquet
Това е много хубаво. Този месец може и да не сте го оползотворили, но ще се постараете другият месец. Успех  Love и стискам палци  Praynig
Цитирай

Враца

Гери, много, много ме радва графиката ти, явно наистина лекарството действа.
Tаничка ура за овуто и никакви такива диети повече Naughty
Поздрави
Цитирай

София

Танче, хубаво е, че идваш с толкова хубави новини! И занапред само добри новини да имаме от теб. Very Happy
Аз изкарах прекрасна събота с мъжа ми и детето и кошмарна неделя, защото мъжът ми замина в командировка. И сега ми е скучно. На всичко отгоре вече усещам как утре ще ме посети лелката. Имам си ПМС, нервна съм...абе изобщо май не трябваше да се разписвам Sad
Желая на вас успешна и приятна седмица!
Цитирай

Пловдив

Весела седмица и от мен момичета!

Аз изкарах супер скучен уикенд. Форума не работеше, а мъжо само чете за тези пусти изпити и щях да откача накрая. Прочетох две три кримки и ми се изцъклиха очите чак, но поне мина времето.
Днес обаче го ударихме на шетня. Още сутринта изведох мъжо на кафе и после на обиколка по магазините. Харесахме количката и леглото. Също и разни там комплектчета за леглото и одеялца и кошница за кола. Поне вече съм наясно кое от къде и сега сядам да направя списък.

Танче, браво за овуто! И моето ову все си беше по-късно. На 21-22 ден.
Обаче явно понякога и така стават работите. Стискам палци да сте го оползотворили тоя месец! Ако пък не- другия месец вече няма мърдане.
Пожелавам на всички седмица изпълнена със щастие и дано скоро някой се похвали с положителен тест!
Цитирай

София

Хубава и успешна седмичка и от мен  bouquet
Хубаво прекарахме през почивните дни. В петък дискотечка, в събота с приатели и неделя нани цял ден.
Сега започвам да си търся работа, защото ще ни затварят офиса в България. Аз работя в сферата на телекомуникациите и ако някой чуе за свободни места някъде, ще съм му много благодарна.

Лека седмица, мили мамчета
Чао, мяу Wink
Цитирай

Пожелавам ви и аз една много весела и много усмихната седмичка. А Танче идеята за шарени стени е страхотна. И аз мисля да действам така кат му дойде времето Wink
  bouquet
Цитирай

София

Благодаря ти Ва!   bouquet

Забравих да Ви разкажа как изкарах почивните дни. В събота ходихме да си купя подарък за рождения ден. Е той е малко предварителен, но моето Коте реши, че трябвало да се разходиме, за да си го избера поне. Но аз нали съм много скромна  Embarassed , направо си го пожелах  Embarassed и готово, подаръка е вече факт.
А в неделя пътувахме да Севлиево и неволно станахме свидетели на ужасно тежка катастрофа и ми се развали настроението моментално. Изпаднах в едни тревожни мисли и плаках много.  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Вечерта едни приятели ме поразвеселиха и се опитах да забравя ужасната гледка. Не искам да виждам такива неща никога вече ....  Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad
Днес се разведрих като си видях графиката. И даже почти забравих видяното.
Пожелавам Ви отново много хубави емоции и новини  baby_neutral Love

Цитирай

Стара Загора

Здравейте момичета Hug
Аз бях за малко при свеки да ме поглези но глезенето ми беше малко защото трябваше да се връщам в неделя сутринат бях на работа. Не стига, че нямаше клиенти ами и форума не работеше Twisted EvilОбщо взето беше ми скучно. А днес ми е доста сънливо...като не си помързелувам почивните дни и ето го резултата....сънлива седмица.
Ох и на мен как ми се ходи на басейн.......обаче нцъ. Трябва да си вардим плувците а топлата минерална вода им вреди.
Лека седимца момичета  bouquet
Цитирай

София

Днес си направих изследвания на репродуктивните хормони. Резултатите утре.
Цитирай

Враца

Лали newsm10 Clover Clover Clover
« Последна редакция: вт, 21 юни 2005, 15:56 от Ва »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 49 отговора