БисИри те -22

  • 33 045
  • 900
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Заповядайте!
Ето линк към старата тема- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289789.0

# 1
  • Мнения: 35 872
любима тема  Mr. Green

според мен това трябва да се оточни дали снимките да са на цялото лице като сложем червило руж и т н или само на очите В смисъл не да е като маска ами да е завършен някак си

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 09:39 от bubanka

# 2
  • Мнения: 1 174
Опа, пър ва,че много интересни неща чИта тук Mr. Green
П.П Изпривариха ма

# 3
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
Цитат
здравей те

малеееее тоя СЕКС дет сти го подхванали  айде и аз да си кажа,на 20 ден след секциото с сефтосах ме ,малииииии къв кеф беше  на 25 ден ми спряха лохиите  ама ние си прайхме секс през цялата бременност,а за 1вите 3 месеца ох майкооо,дет трябва най много да се пазиши анийй
Пак от моята фаворитка! ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 151
"Само не можах да разбера дали това се отнася само за децата който имат състезания и очастват в различни дейности извън граница или глобално за всички"
"Ани видяхта сутринта,като преси4аше крустовището,ние бяхме на сфетофара на 4ервено"
" има още малко време тя ми е до гъзъ без 15 трябва да е на ъгъла на блока ина4е тежкои "
"ВРЕМЕТО Е ТОПЛО ЛЕКО ПО ДУХВА "
"пуснтего този списак 4е хал хабер си нямам какво трябва да копувам"
"а и съм станала с гъзъ на горе ще отида през седмицата да си подаря подарака"
"на тея майната им аз постоянно крещя особено като съм с колата на разни тъпа4ки дет немогата да карат или на олигофрени които ме подциняват ......в гъзъ "
"за пишките ами не съм имала проблем ,ние я забелих ме още 1 вия месец"

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 13:37 от Дева

# 5
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
 Thinking Да си питам ли, или да си трая?
От месец два ме гложди едно въпросченце: какъв е смисъла на следенето на писанията на определен автор?  Blush
Такива грешки обикновено не са масови, прави ги един потребител, значи не са за общо значими;
След първите 5-10 грешки става ясно, че човека има пропуски в образУванието и няма да ги поправи във или извън форОма;
В повечето случаи даже не са забавни  Confused , като гуш-гела примерно  Mr. Green
тЕ т'ва е, питам си  Hug

# 6
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
Камерън Диас, я ми прати на ЛС координатите на тази писателка, плийз  Peace Че творчеството й не е за изпускане

и на мен, моля Simple Smile
Предупреждавам, че е "моя", да не стане някоя издънка, ааа! Naughty Joy

Thinking Да си питам ли, или да си трая?
От месец два ме гложди едно въпросченце: какъв е смисъла на следенето на писанията на определен автор?  Blush
Такива грешки обикновено не са масови, прави ги един потребител, значи не са за общо значими;
След първите 5-10 грешки става ясно, че човека има пропуски в образУванието и няма да ги поправи във или извън форОма;
В повечето случаи даже не са забавни  Confused , като гуш-гела примерно  Mr. Green
тЕ т'ва е, питам си  Hug


Вече 22 тема, значи има смисъл. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 701
"бая боИ съм изяла като малка за това няма да бия детето си..."

# 8
  • BG
  • Мнения: 123
Цитат
Здравейте мацки   незнам каде точно да ви запитам спешно мие.
Аз съм от Бургас и ми се налага със мъжът ми да пътуваме до София на 30юли до болница Токуда.Работата е там че искаме да отседнем във стая или хотел но незнаем каде.
Ако някой може да ме посаветва или предложи нещо давайте.А за тази болница някой да каже нещо.Тръгвам на посоки и незнам какво ще стане.
Много съм ви благодарна ако сте ме прочели.Лек ден на всички

# 9
  • Мнения: 884
Цитат
аз да ви се похваля чак сега ставам, малкия му удари голям сън а и снощи след като го окъпах в 9,30 ми е спал чак до 2ч. явно прохладата добре му деиства, ама сега не му се седи в леглото иска малко движение та с количката въртим из хола Smile на разхотка,много искам да се постопли да се разходим
а как ме е доързяло да почвам да шетам, мога още да поспя Laughing
записче.
И аз искам  линк към темата на "апокрифната авторка",та да ми оправи настроението в тоя мрачен ден. Crazy

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Здравейте и от мен  Hug

--------------------------------------------------------------------------------
Цитат на: shushi7777 в понеделник, 14 юли 2008, 12:02[/b]
Ето нещо и от мен , което видях току що .............няма да споменавам име   
Цитат
Незнам от каде реши, че плиаскането по раката не се брой за бои. Ного ясно че, се брой, и да ти си съшто престъчничка която, си тормози детето. И освен това детето тие бебе, авече е яло бои по раката. 

Цитат на: Янечек в вторник, 15 юли 2008, 21:53
Цитат
Мое е   Но ако реша да се преструвам на грамотна, мога и да не допускам правописни грешки. 

.............Аз пък не се преструвах на дискретна...................



# 11
  • Мнения: 4 753
Мисля, че не е за тук, щото това не са правописни грешки, а идиотщина, но не знаех къде да го плесна...  ooooh!

http://www.rumen.org/post-99

П.С. Даже не успях да го прочета до край.... неам нерви...  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 151
"аз сам на 18 год. и мн искам бебе но имам един проблем,че ми остава още 1 год да ича и искам савет от вас дали ще е грозно да забременея и да си изкарам годината задочно мн се чудя какво да направя.посаветваите ме"
 

# 13
  • Мнения: 32
"аз сам на 18 год. и мн искам бебе но имам един проблем,че ми остава още 1 год да ича и искам савет от вас дали ще е грозно да забременея и да си изкарам годината задочно мн се чудя какво да направя.посаветваите ме"
 


 newsm62 Браво, ей тия мацки са ми любими!

# 14
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 582
"аз сам на 18 год. и мн искам бебе но имам един проблем,че ми остава още 1 год да ича и искам савет от вас дали ще е грозно да забременея и да си изкарам годината задочно мн се чудя какво да направя.посаветваите ме"
 


 newsm62 Браво, ей тия мацки са ми любими!
Леле, и учи?! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт