Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

Анкета

Кои се "скапват" повече и по бързо? Жените след като родят или мъжете след като се оженят?

Въведи твоя глас

sf

Говорим си днес с една Форумска Легенда, обсъждаме разни хора - кой какъв бил преди да роди или преди да се ожени....Оказва се, че много жени се "скапват" след раждане, както и много мъже, след като се оженят. Под "скапвам" имам предвид да се разпуснеш и занемариш физически, както и да се сдухаш психически, да се отдадеш на рутината...
Наскоро срещнах двама съученици, спортувахме всеки ден заедно в училище. Сега и двамата женени с деца, станали като тюлени...Едни разплути такива....Ужас.... Надявам се разбирате правилно въпроса и  няма да се обидите от думата "скапвам". Просто не се сетих по-подходяща.

Защо по дяволите се случва така?
Цитирай

Galaxy 13197853088

няма такова нещо. редовния секс подържа добре линията.
Цитирай

3-та опция. Всичко е до желание за поддържане на форма и професионално развитие. 
Цитирай

Тия занимания са вредни и аз въобще не ги разбирам.
Цитирай

София

Случва се така, защото мъжете спират да бъдат ловци, а жените спират да бъдат сърни. Wink
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Това означава ли, че жените, които са родили, но не са се омъжили, не са се скапали???  Very Happy
Цитирай

whiskey bar

Това означава ли, че жените, които са родили, но не са се омъжили, не са се скапали???  Very Happy

Уф, пак ли за Кифлата?! Нека поне тук не обсъждаме нея.
Аз съм с още по-изразителни плочки от преди брака. За формата на жена ми имам заслуги. И сме по-красиви и сме по-добри.
Нямам наблюдения за другите. Около мен никой не се жени. Хейтъри.
Цитирай

София

Скапаното си е скапано ,просто преди не му е личало,че е почнало да загнива. .Има и изключения,но те потвърждават правилото.
Иначе опция първа ,повечето 'мъжкари' са лигльовци .
« Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 14:22 от Пътуващ »
Цитирай

Мисля- тези, които имат заложена такава тенденция /към скапване/, което не зависи от пола, нито от брака и/или раждането.
Цитирай

меките плодове
Цитирай

София

Сели, братко, тая борса ни е..., щом и ти почна тъпи теми да изпускаш.. hahaha
Цитирай

София

Аз мисля, че това важи за мъжете в доста по-голяма степен. Съдя по моето семейство-след като се оженихме моята половинка съвсем се отпусна, запусна и всичко със знак минус Mad. При мен не е така-за по-малко от четири месеца си възстанових килограмите отпреди да забременея Flutter. Най-малкото ми е приятно, когато по улиците ме видят с малката бебора и не им се вярва, че изглеждам толкова добре, за толкова малко време newsm03. Освен това имам планове и за професионалното си развитие-с нетърпение чакам принцесата ми да порасне още малко и да се връщам на работа. Въобще пълна съм с идеи относно външността си, развитието си и всичко в този дух.
Цитирай

Balchik

Не зависи от пола.До вътрешно усещане е.Ако човек иска ,ще се грижи за себе си и няма да се разплуе и обратното.Като не ще ,колкото и другия да се старае ,да бъде във форма ,няма да постигне кой знае какъв резултат спрямо половинката си. Love Love
Цитирай

sf

Добре де, Мелинда, кви са тези мъже? Ако нямат уважение към съпругите си, то поне да подържат форма за да се харесват на пичетата...Нали? Smile
Цитирай

Balchik

Ами ако не щат и на тях да се харесват при условие ,че са женени,за какво да се харесват на другите ?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора