Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 17 юли 2008, 03:43 ч.
  • Преглеждания  705  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
Здравейте,
От близо 6 месеца съм със спирала Мирена. От момента, в който я сложих имам проблеми с цикъла ( шест месеца почти постоянно по-слабо или по-силно кръвотечение) и с килограмите ( 9 отгоре, при интензивно спортуване и режим на хранене). Единствената логична причина е спиралата. Бихте ли ме посъветвали дали да я махна, и дали симптомите ми се дължат на нея?

Реклама
# 1
  • Мнения: 324
Хормонът, който се отделя от спиралата има предимно локален ефект върху маточната лигавица, така че не би трябвало да доведе до повишаване на телесното тегло. Ако обаче кървите непрекъснато, по-добре спиралата да бъде отстранена.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт