памперси

  • 32 950
  • 506
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 743
Ползвала съм Памперс в началото.Доволна бях.После ги смених с Хъгис.И от тях съм много доволна.Скоро ми се наложи в движение да купя, защото по време на разходка ми се наложи да сменя памперса и се оказа, че съм забравила резерва ooooh!Купих Пуфис защото само от тях имаше малък пакет.И от тях съм горе-долу доволна.Единственото което ме притеснява, че малко са се престарали с еластичната лента и са малко широки в кръста и като опиташ да ги стегнеш лепенките не лепят една върху друга.Ползвам си ги само в къщи, но не бих купила отново.Какви са тези гащички на Памперс?По добре ли абсорбират от обикновен памперс?

За твоята принцеска са големи. Започват от 9кг гащичките. Много са удобни, когато слагането на памперс се превърне в борба Joy

# 496
  • Мнения: 1 192
А не запарват ли тези гащички на Памперс? newsm78

# 497
  • Мнения: 15 379
А не запарват ли тези гащички на Памперс? newsm78
Запарват точно толкова, колкото друга пелена или гащички на друга фирма. Но за нощно спане са чудесни Peace.

# 498
  • Мнения: 3 743
А не запарват ли тези гащички на Памперс? newsm78
Запарват точно толкова, колкото друга пелена или гащички на друга фирма. Но за нощно спане са чудесни Peace.

Да, както и за смяна на открито Laughing

# 499
  • Мнения: 14
Искам да попитам освен на памперс и на либеро дали знаете да има други пелени за еднократна употреба който да са гащички, защото ние тежим  м/у 7,500 и 8,000 и са ни големички тези а в летния кош  и в движение преобуването е почти невъзможно.

# 500
  • Мнения: 184
Първите месеци с Памперс, сега с Кан Бебе

# 501
  • Мнения: 2 334
Искам да попитам освен на памперс и на либеро дали знаете да има други пелени за еднократна употреба който да са гащички, защото ние тежим  м/у 7,500 и 8,000 и са ни големички тези а в летния кош  и в движение преобуването е почти невъзможно.

Има на Мамиа памперс-гащи  Peace

# 502
  • Мнения: 14
Да питам нещо, защото аз сега съм много доволна от Pampers, но ще ходим на море и ми казаха че пелени който не пропускат са само на Libero та моето питане е следното можели да се изрине  детето от смяната на пелените.  newsm78

# 503
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Да питам нещо, защото аз сега съм много доволна от Pampers, но ще ходим на море и ми казаха че пелени който не пропускат са само на Libero та моето питане е следното можели да се изрине  детето от смяната на пелените.  newsm78

Специално Либеро нямат нито гел, нито са ароматизирани, така че не виждам от какво може да се обрине.

# 504
  • София
  • Мнения: 2 006
На мен пък Либеро ми миришат на някакви химии. Освен това са толкова дебели, че едвам му обувам да дребен панталоните върху тях.

# 505
  • Мнения: 14
Аз използвам на памперс sleep and play и съм много доволна, защото са много тънки и миришат на нещо което не мога да кажа какво и сега му взех гащички на памперс, но все още не съм ги пробвала.

# 506
  • Мнения: 9 436
Кан бебе Peace

Общи условия

Активация на акаунт