ЗА КОЛКО ДНИ СЕ ПРИБИРА КОРЕМА СЛЕД РАЖДАНЕ

  • 19 382
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
ИНТЕРЕСУВА МЕ СЛЕД КАТО РОДИХТЕ ЗА КОЛКО ДНИ КОРЕМА ВИ НАМАЛЯ? newsm78

# 1
  • Мнения: 3 929
Намаля, веднага след като родих, а се прибра за около 2 месеца.

# 2
  • Мнения: 4 965
При някой на 2-рия ден, при други и 20 г. не стигат...

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
При някой на 2-рия ден, при други и 20 г. не стигат...
Laughing Peace При всеки е различно. При мен намаля около 3-я месеца след раждането, но надали някога ще се прибере напълно

# 4
  • Мнения: 145
При някой на 2-рия ден, при други и 20 г. не стигат...

Съгласна съм!!!
Много относително....при всяка жена различно, както и различно се пълнее. Много фактори има и не ми се изброяват, лично моя корем се прибра приблизително 2-2,5м. след като родих.  

# 5
  • София
  • Мнения: 607
Май към 3-тия месец се прибра напълно.

# 6
  • Мнения: 945
Веднага след раждането матката се намира на нивото на пъпа. Окончателно тя вървръща раzмерите си от преди да zабременееш 10 дена след раждането.

но кога ще ти се прибере корема е друга работа... zависи от това колко маzнинка си натрупала (на някои никога не им се прибира  Wink ), колко ти е еластична кожата и т.н.. От повечето поzнати с.м слушала, че в момента на иzписването са иzглеждали като бременни в 5я месец.

# 7
  • Мнения: 259
Зависи от много фактори-еластичност на тъканта в коремната област, състояние на коремната преса преди раждането, колко килца има отгоре и др. Моят се поприбра почти изцяло около 4 месеца след раждането, не че съм била с изцяло плосък корем преди да забременея, но има още какво да се желае.

# 8
  • Мнения: 537
Веднага след раждането матката се намира на нивото на пъпа. Окончателно тя вървръща раzмерите си от преди да zабременееш 10 дена след раждането.

но кога ще ти се прибере корема е друга работа... zависи от това колко маzнинка си натрупала (на някои никога не им се прибира  Wink ), колко ти е еластична кожата и т.н.. От повечето поzнати с.м слушала, че в момента на иzписването са иzглеждали като бременни в 5я месец.

 Peace
На мен около 5-6 месец.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 343
с колан ,4 м след това не личеше че съм раждала,но има мами дето и след годинка не се оправят newsm78май е до организъм

# 10
  • Мнения: 4 433
5,6 месец

# 11
  • Мнения: 182
Моят още не се е прибрал.

# 12
  • Мнения: 10 982
Намаля веднага след раждането. Прибра се напълно за около месец. Това обаче е много индивидуално, при всеки организъм и бременност е различно.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Моят корем не беше голям по време на бременността и се прибра много бързо. Като ме изписаха от родилното вече нямах. И стрии нямам хем не съм се мазала с абсолютно нищо.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ехе ... колко дни  Laughing , чакай малко, то да не е магическа пръчка, хоп и айде  Mr. Green . При мен са минали повече от 8 месеца от раждането и още не ми се е прибрал като преди. При всеки е различно. Имам приятелка на която корема и се прибра много време след раждането, не помня точно колко беше, но сега корема и изглежда абсолютно по същия начин както преди да забременее. И аз се надявам на същото  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт