Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички маи. Въпросът ми е как трябва да държа пешката на бебето, защото имам различни мнения и съм объркана много . Акушерките в Шейново ми казаха надолу задължително а педи то като дойде във вкъщи ми каза задължително нагоре. Благодаря предварително
Цитирай

Карлово

Аз никак не я нагласям. Толкоз късо нещо Mr. Green как да му дам посока в тоз широк памперс.
Тя и темата не е много за тоз подфорум.
Цитирай

София

Въобще не я мисли - както дойде. Никога не съм я намествала  Peace
Цитирай

София

Бяха ми казали да я слагам нагоре, но тя така или иначе си "хваща" някаква посока, като сложа памперса и никога не остава в същото положение, в което съм я поставила. така че не виждам никакъв смисъл от насочването й накъдето и да било.
Цитирай

Здравейте на всички маи. Въпросът ми е как трябва да държа пешката на бебето, защото имам различни мнения и съм объркана много . Акушерките в Шейново ми казаха надолу задължително а педи то като дойде във вкъщи ми каза задължително нагоре. Благодаря предварително

Аз за пешката не знам... 35 35 35
Ама за пишката-няма значение-както и да я сложиш тя си отива на където обърнеш бебо.  Peace
Цитирай

Варна

Слагаш пампито отпред да е по-свободно и пишката сама се намества. Моето дете е момиче, но имам приятелси с момченца и много сме се смяли на векторната ориентация на пишоците. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.