Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

Отток

  • 17 юли 2008, 15:39 ч.
  • Преглеждания  375  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 008
Здравейте,
доста съм притеснена и затова реших да пиша тук и да потърся вашето мнение.
Баща ми е  на 56 години . Март месец изведнъж му се поду половината език Заведохме го на лекар сложиха му урбазон и се оправи. След около месец се поду устната му. Отиде на лекар/кардиолог/, защото тима 3бай-пас и тя му спре едното от лекарствата. Сега наскоро пак се поду половината език. След инжекция урбазон се оправи. Ходи на алерголог, отрече да е алергия и назначи пълни изследвания/кръв снимки ехограф/
Много съм озадачена, на какво според вас може да се дължи това и имал ли е някой подобни проблеми

Реклама
# 1
  • Мнения: 659
Взема ли аспирин ? МОже да е от него .

# 2
  • София
  • Мнения: 2 008
да,  но пие всеки ден. Може ли периодично да дава реакция. Пие го от година

# 3
  • Мнения: 659
При мен така се получи за известен период от време - изведнъж забелязах , че ми се подува устната , но не го пиех всеки ден . Отначало се чудех от какво е , докато накрая сама открих причината . Сега например мога да пия аспирин и да нямам оплаквания . Просто пренастройка на имунната ми система . Може да опитате да го смените с друг антиагрегант и така ще разберете дали е от него или не е . Смяната на лекарството , разбира се , трябва да стане от лекар , за предпочитане кардиолог . Не бива да го спира самоволно !

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт