циговчарк

  • 1 166
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 551
моля предложте ми вилички там-да са до гора а неточно на припека и шумотевицата до язовира ида има къде да играят децата.Харесала съм Сенатор и Уют но само на снимка .Някой ако е ходил да сподели

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 551
никой ли не е бил на Циговчарк и да едоволен от вилата където е бил

# 2
  • Мнения: 168

Всяка година ходя там но все на вили на познати.  Цените миналата година бяха 15-20лв. на вечер (в частните вили и хотели, които са по- ново строителство) а иначе има квартири на по -ниски цени но не се знае на ,какво ще попаднеш Тези места, които си харесала не са от най осамотените въпреки ,че не са много близо до язовира.самите местенца са хуваби но около тях...
Не знам, какво харесваш , казано честно ако трябваше да си плащам не бих избрала Циговчарк.
Миналата година ходихме на разходка до Доспат  там е много по- красиво просто е страхотно  , но пак ти казвам всичко е много индивидуално.

# 3
  • Мнения: 818
В Сенатор не сме били,но вьншно ми харесват.Питахме преди седмица-20 лева на легло и целите юли и август е заето вече.

Зимата бяхме в една нова вила-Лидия http://www.bulrest.com/tsigov_chark/index.php?oID=4547&cID=4 -много е хубава ,пред  нея има поляна и страхотна гледка кьм язовира-и собствениците са много готини хора.

Ходили сме и вьв вила Ани преди година-две-сега видях,че са направили мальк басеин и детски кьт.

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 23:45 от Bambinkamalinka

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Т.нар. вили Сенатор (бивши "Сезони") определено са по-хубави, но не стават според мен за почивка с деца- няма къде да играят. От едната страна е път, от другата страна започва стръмен склон. "Уют" са като че ли по-подходящи в това отношение- в гората са на сянка, има пространство. Но пък според мен не са толкова хубави.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 10:42 от jul

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 551
а във вила Кълвачеви бил ли е някой изглежда много добре на снимките има и басейн

Общи условия

Активация на акаунт