Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 262
До преди месец се хранеше на три часа, после като почнаха жегите искаше да суче на час, час и половина, а сега от 10-тина дни хич не се и сеща. Суче активно само нощем. През деня аз го слагам на гърдата той ме гледа и ми се усмихва и хич и не помисля да я лапне. Вече не знам какво му става на този младеж. Как е при вас, моля споделете

# 1
  • Мнения: 3 929
Аз кърмех на поискване. Затова и синът ми сучеше, когато поиска, общо взето - на час и половина - 2. Когато започнаха да растат зъбките, сучеше и по-често.

# 2
  • София
  • Мнения: 262
Е то и аз кърмя на поискване, но човекът от около 10-тина дни нещо не се сеща да яде, само ме гледа едно такова влюбено и ми се усмихва

# 3
  • Мнения: 2 401
Възможно е да е кърмаческа стачка, ако искаш погледни тези статии:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1971
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124928.0

# 4
  • Мнения: 78
ами и ние имахме такъв етап, бебка се интересуваше от всичко друго, но не и от сукане. Първоначално можех да я кърмя навсякъде, но като стана на около 2.5 мес започна да се разсейва от всичко и от всеки и сега се кърмим само в спалнята на музика Laughing Ако е само на кърма и не пие вода-както сме ние, бади по-настоятелна, че са големи жеги в момента. При нас помага понякога си погукаме и посмеем и после тя продължава да суче.

# 5
  • Мнения: 835
И ние сме на 3 мес, само на кърма.Почна да прави големи паузи без ядене и точно както казваш ми гука ли гука и се хили...... JoyАма мен не ми е смешно, защото ако я храня на вън се лигави и всичко се омазва с мляко.
Но през ноща не се буди изобщо и не яде.Може би твоя си взима дажбата през ноща? newsm78
Може би е период? newsm78

# 6
  • Мнения: 9 973
по 7 пъти в денонощието хранех

# 7
  • Мнения: 88
Моята дъщеря сучеше на час и половина два .Мисля че се изморяваше много

# 8
  • Мнения: 90
И ние от край време си се храним през около 2 часа. По едно време (3месец) започна да ми се хили както е със зърното в устата и да ми говори.  Laughing Даже имам чуствто, че ми се кара ако не го погледна. Полигави се малко и продължи... ако не, аз се опитвам 2-3 пъти да му предложа гърдата, ако не ще - затваряме ресторанта Simple Smile
Чела съм, че когато почнат да обръщат повече внимание на околния свят е възможно да се разсейват и да забравят да ядат, и обикновено си наваксват нощно време.  Peace Едва ли е кърмаческа стачка, мисля че тя е съпроводена с бая рев  newsm78 т.е. гладен, пък не ще да цока.
Ако видимо е спокоен, щастлив и игрив, не го мисли много, предлагай му редовно пък ако иска  Wink

# 9
  • Мнения: 15
Моята бебка също е на три месеца и сме само на кърма, без вода или каквото и да било друго.Яде на поискване горе-долу на 1,5-2.Нощем не се буди.

# 10
и ние сме на 3месеца и от 2-3 дни не се сеща да су4е,все гледа на някъде или си гука и се смее,а аз се притеснявам,4е е гладен

# 11
  • Мнения: 168
Точно по такъв повод моята Ева мина на шише към 3тия месец и добавка АМ. И аз уви на изцеждане.
Защото си стоеше гладна и ревяща по цял ден. Не можах да се справя да я върна на гърда и това си е.

Кърменето ми продължи още само 3 месеца, въпреки че в началото имах кърмя в изобилие.
Така, че ако сте решили да продължите по-дълго от мен бъдете по-упорити.




# 12
  • Мнения: 2 132
Ами през 3-4 часа суче. Ако я изведа навън си прави по-голями паузи, че много приспивно и действа. Аз я приспивам на гърда и тогава може и 2 часа да са минали от предишното и ядене. Вечер си суче по няколко пъти. Явно тогава е по-хладно и и се отваря апетит, че на жегите нещо не и се яде.
Забелязвам, че е намалила периода на изсукване на гърдата. Преди доста по-бавно сучеше от сега.
И тя си зяпа, ръкомаха, дърпа ми потника.. От скоро докато цока си бута палеца в устата Shocked

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 18:39 от JeniB

# 13
  • София
  • Мнения: 262
Благодаря ви за отговорите, момичета. Това за цокането и палеца в устата и на мен ми е познато  Thinking Thinking. Оказа се че човекът си наваксва нощем - явно му е по-хладно.

# 14
  • Мнения: 6 711
През 3 часа някъде. Някой път и през 2 часа, върна си всички нощни хранения след кат осамичка се беше отказала от тях на два месеца Shocked #Crazy
Между другото вече много се разсейва, гледам да я кърма в спалнята, на тихо и затъмнено, че иначе много иска да гледа наоколо Crazy

# 15
  • София
  • Мнения: 262
Лурдес, и ние сме така и ние сами си върнахме нощните хранения аз за това се бях шашнала, защото през деня повърти зърното в уста и зяпне нанякъде. Явно им е много жега на горките.

# 16
  • Мнения: 552
Знам че помага като се разсейват бебоците докато сучат да си сложиш цветен гердан и да си се заиграват с него Peace
Пробвай-може и да помогне.

Общи условия

Активация на акаунт