Последни 3 килограма

  • 3 264
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здравейте мили мами , преди време тежах 73 килограма , но с много усилия от моя страна стигнах до 63 , НО имам обещано кученце от приятеля ми когато стигна 60 обаче не става ! Храня се здравословно - без олио , мазна , свинско , хляб пържено и каквото друго се сетите , но и грам не съм смъкнала . Защо е така , някой може ли да ми отговори ?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 673
Започни интензивно кардио през ден или всеки ден.

# 2
  • Мнения: 2 908
Аз също започнах от 73,сега съм 65,искам да стана около 62-61кг(дори не смея да мечтая за 61кг).Организма ми позволява толкова-трябва да знаеш до колко ти позволява организма-дали си раждала,дали ти е тежък кокъла,дали си висока,дали си била някога и си задържала дълго време на 60кг....Ако не си спомняш скоро(до преди 5 години например) да си била около 60кг  значи много трудно организма ти позволява сваляне до там.

# 3
  • Мнения: 60
Аз също започнах от 73,сега съм 65,искам да стана около 62-61кг(дори не смея да мечтая за 61кг).Организма ми позволява толкова-трябва да знаеш до колко ти позволява организма-дали си раждала,дали ти е тежък кокъла,дали си висока,дали си била някога и си задържала дълго време на 60кг....Ако не си спомняш скоро(до преди 5 години например) да си била около 60кг  значи много трудно организма ти позволява сваляне до там.
Ами , аз не съм раждала и преди бях към 60 кг. , просто ми направиха операция и ми вляха прекалено много глюкоза и от там нататък започнаха проблемите ми и битките с теглото  Cry Просто влязох в болницата 65 кг. и излязох 70 , а после почвах да качвам още повече без дори да съм яла ! Държаха ме гладна 2 седмици , а килограмите хвърчаха нагоре и все по-нагоре  Cry
Гадно ми е тази година съм абитуриентка , разберете ме !
Ако имаме тук мама лекар , моля да ми каже кога най-сетне ще се изчисти тази глюкоза  Praynig

# 4
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
dalches ,изчистила се е вече. Пробвай с кардио Hug.

# 5
  • Мнения: 2 172
Еее,то с похапване явно няма да стане  Mr. Green И аз съм на този хал от 75 кг (след раждане) станах 62 за месец и половина,като се ограничавах страшно много...ее имаше и моменти на свинене,но само за 2-3 дена,после пак си влизах в цикъл...и сега се въртя между 62-64,в зависимост дали се тъпча или не.И аз искам да стана 61,но това с акилограми,които съм била може би в 5-6 клас  Mr. Green По принцип характерното ми тегло,с което се помня е около 70-72  Embarassed И мога да стана 61,даже онзи ден бях малко под 62,но се бяха случили 3 дена на пълен глад-1-вия ден  ме болеше зъб и не можех да ям(един банан само успях),2-рия ден беше лунен-само сок арония и кафе пих и третия ден се случи да съм навън цял ден и ччааааккк вечерта отидохме на пицария и там хапнах ориз на тиган,но половин порция,че на другия ден щяхме да ходим на плаж и ми трябваше плосък корем  Whistling  И съответно на третия ден глад бях -3 кг...тоест 62,след плажа даже 61,5  ,но бая си хапнах след това,в смисъл без някакви ограничения....и върнах 1-2 кила,но все пак си запазих поне едно сигурно свалено кило.И сега не искам да се насилвам,защото се харесвам,но ако случайно отслабна с още 1-2 кг ще бъда много щастлива  Heart Eyes Въпреки,че се блазня от варианта да погладувам по-интензивно 4-5 дена и да си ги сваля,зада ми е мирна главата,ама....все нещо изниква за ядене  #2gunfire

# 6
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз успях да сваля 26 кг в продължение на 2 години, благодарение на  някаква измислена от мен диета, основана на основата на протеини. нещо като Дюкан, но не стриктен. Последните килограми ги смъкнах, като избягвах да вечерям. Последното ми хранене беше към 16 часа. успех! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 068
последните килограми са най-трудни за сваляне  Confused
Започни интензивно кардио през ден или всеки ден.
Peace

# 8
  • Мнения: 673
Еее,то с похапване явно няма да стане  Mr. Green
Става, и още как Wink. Някакво величие във фитнеса беше казал "Burn calories, do not starve them". Или с други думи: не гладувайте ами горете калориите.
Изпитвам го на собствен гръб в момента: ям над 2000 калории всеки ден, но карам по 1-2 часа колело из околностите.
Така че яж си да не гладуваш, но включи някакви упражнения каквото ти е кеф.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Спорт и 1 седмица на протеини . После протеини + зеленчуци. Гаранция за стопени 3-4 кг !
Миналата година бях 73 кг  Embarassed .... Днес съм 58,8. И продължавам до целта. Grinning
Иначе се храня разделно или правя Страхотната диета .

аз успях да сваля 26 кг в продължение на 2 години, благодарение на  някаква измислена от мен диета, основана на основата на протеини. нещо като Дюкан, но не стриктен. Последните килограми ги смъкнах, като избягвах да вечерям. Последното ми хранене беше към 16 часа. успех! Simple Smile


Това горе- долу имах предвид.

Успех! Peace

# 10
  • Мнения: 2 908
За неяденето вечер и аз смятам,че помага-аз ям последно към 19ч и после-нищо.Винаги отслабвам на другата сутрин,понеже понякога не издържам и хапвам и към 20-21ч,но тогава задържам често.И си хапвай умерено като количество,но включи интензивни упражнения,поне за 1 ч дневно(или през ден).

# 11
  • Мнения: 4 678
Спорт  bouquet

# 12
  • Мнения: 60
Мами, страшни сте ! Най - накрая ги махнах !  Grinning Скачам на въженце и така  Rolling Eyes

# 13
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
кажи как ги махна? само с въжето ли?
и аз имам 2, 3, които ме дразнят

# 14
  • Мнения: 60
кажи как ги махна? само с въжето ли?
и аз имам 2, 3, които ме дразнят
Да + строг хранителен режим

Общи условия

Активация на акаунт