"С какъвто се събереш, такъв ставаш"...

  • 3 594
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 662
Мислите ли, че е вярна поговорката? Ако се съберат двама души, кой кого ще промени Wink?

# 1
  • Мнения: 505
Ако се съберат и заживеят заедно за по-дълго време - ще се променят взаимно. Така си мисля аз.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
зависи кой е "по-податлив" . все едно да питаш кой от 2 търкащи се камъка ще се изтрие повече.

# 3
  • Мнения: 3 447
Забелязвам, че много често хора, които живеят заедно, си заприличват чисто физически с течение на времето.

# 4
  • Мнения: 982
Забелязвам, че много често хора, които живеят заедно, си заприличват чисто физически с течение на времето.

...и кучетата заприличват на стопаните си.

# 5
  • Мнения: 984
....и стопаните на кучетата си. Mr. Green

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Забелязвам, че много често хора, които живеят заедно, си заприличват чисто физически с течение на времето.

И аз имам такива наблюдения.
И не само физически - заприличват си и в мимики, жестове, стил на говорене, дори начин на мислене и реагиране в различни ситуации.
В последно време ми казват, че съм станала по-затворена и мълчалива/като мъжа ми/.

# 7
  • Мнения: 2 401
Аз пък се събирам с такива като мене. Демек по-склонна съм да вярвам в "краставите магарета.." октолкото в "с какъвто се събереш.."

# 8
  • Мнения: 2 716
http://zazz.bg/play:46046b34  Joy Joy Joy
Все пак живеят заедно

# 9
  • Мнения: X
Аз пък вярвам,  че  с какъвто се събереш, с такъв ще се разведеш.

# 10
  • Мнения: 982
....и стопаните на кучетата си. Mr. Green

Едно от двете ще е! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 716
Преди време ходих на погача в едно село. Жените и питките си приличаха  Laughing

# 12
  • Мнения: 575
Вярно е, обаче май винаги лошият пример е заразителен.

# 13
  • Мнения: 2 448
Ами!  Naughty Заприличват си, че и физически пък!  Wink

Няма такова нещо, 16 години почти живея с мъжа си и не си приличаме никак, нито външно, нито по темперамент.

Е, вярно, че аз малко го облагородих, ама съвсем незначително, де.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 919
Вярно е,вярно е Laughing

Общи условия

Активация на акаунт