Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Чували ли сте за марката "The First Years"? Дали се продават нейни неща някъде в София? Имам бебешка лъжичка за хранене и играчка, който много ми харесват ми се иска да видя и други техни продукти. Благодаря!
Цитирай
Чували ли сте за марката "The First Years"? Дали се продават нейни неща някъде в София? Имам бебешка лъжичка за хранене и играчка, който много ми харесват ми се иска да видя и други техни продукти. Благодаря!
    В гугъла пробва ли?
Цитирай

Пловдив

Дааа. Употребяваме даже Smile

Но са закупувани от САЩ.
Цитирай

Не съм ги срещала в Бг.
Цитирай

София

Но са закупувани от САЩ.

Peace
Цитирай

Пловдив

Но са закупувани от САЩ.

И ние сме в същото положение. Не съм виждала досега техни неща в нашите магазини.
Цитирай

София

Чудя се дали в Джъмбо не съм виждала продукти с тази марка newsm78 Но не съм сигурна. Ако имаш възможност, може да се разходиш до там. Или някой, който ходи по-често там да каже дали е виждал Smile
Цитирай

Чудя се дали в Джъмбо не съм виждала продукти с тази марка newsm78 Но не съм сигурна. Ако имаш възможност, може да се разходиш до там. Или някой, който ходи по-често там да каже дали е виждал Smile

Не съм виждала тази марка в Джъмбо.
Цитирай

София

Не съм виждала тази марка в Джъмбо.

Embarassed Ами беше ми много позната марката, пък онзиден ходихме до Джъмбо и затова така си помислих. А като прочетох твоя пост изведнъж ме осветли къде съм я видяла - една приятелка ни донесе от САЩ booster seat, който е на тази марка, а тези дни за пръв път се загледах етикета и така. Надявам се не съм подвела никй и се извинявам за заплеслъка си Blush
Цитирай

София

Тези дни попаднах на някаква реклама за детски конкурс-наградата беше игра4ка на тази марка.Нищо 4удно да са по4нали да ги внасят и в БГ. Възможно е да ги има в Пиги Хаус.
Цитирай

София

Да марката е страхотна, но и нашите неща бяха от щатите....
Цитирай

На седмото небе :)

Premaman продават продукту на тази марка, виждала съм и в каталога на Mothercare Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.