Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

зацапване

  • 17 юли 2008, 19:20 ч.
  • Преглеждания  781  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 68
Здравейте!
От 8 месеца пия Ясмин. Втори месец вече седмица преди цикъл имам зацапващо кървене, което не спира докато не ми дойде. такова кървене имах само първия месец от приема на таблетките, и то за 2-3 дни на втората седмица от приема им. Трябва ли да се притеснявам или тялото ми все още, след 8 месеца, не се е адаптирало.
Блаодаря!

Реклама
# 1
  • Мнения: 324
8 месеца са достатъчно време за да се адаптира организма към хормоналния препарат. Може да се опита друг препарат след консултация с вашия гинеколог.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт