Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 140 отговора

Бургас

Здравейте мами! Знам че дрехите, които се обличат на новороденото трябва да бъдат изпрани и изгладени предварително. Но се чудя дали да постъпя така и с красивия официален комплект за изписването. Ако го разопаковам и ги изпера никога няма да изглеждат по същия начин. Моля посъветвайте ме!
Цитирай

София

Дааа, пера всичко, което купувам. И още гладя, ама май се престаравам Smile
Цитирай

СОФИЯ

Перерът се и се гладят естествено  и това поне до годинка.
Цитирай

Sofia,Оrange Caunty

Комплекта за изписване и всички други дрешки,които бях купила за бебето ги изпрах и изгладих.
Цитирай

BE, 2260

Туй да ти е проблемът! ooooh!
Изпери го.
Цитирай

Бургас

Благодаря за отговорите. Чудех се защото като съм ходила на изписване комплектите, които носят красиво опаковани не изглеждат  прани. Но аз както си бях планирала ще го изпера.
Цитирай

Greece

Изпрах и изгладих всичко! Държиш ли да са в кутията и да носиш допълнително неща?
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Изпрах ги Peace
Цитирай

някъде там

не само за детето, но и за нас винаги пера нещо ново и тогава го обличаме, да мине през една вода  Peace
Цитирай

Варна

ако толкова те притеснява опаковката-изпери, оглади и пак си го опаковай....но според мен не е важна опаковката-така или иначе акушерките ги разопаковат и избират най-подходящото да облекат.Важно е детето ти да се роди живо и здраво.Леко раждане.
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Peace

Разбира се че да  Laughing
Цитирай

БУРГАС

Изпрах, изгладих, сгънах по същия начин и прибрах в кутията. На изписването акушерката толкова бързаше, че използва само две-три неща от комплекта, а и никой не гледа дрешките в кутия ли са и как са сгънати. Всички гледат бебето! Леко раждане! Peace
Цитирай

Да! Peace
Цитирай

Да, не съм се замисляла, че може да не се пере нова дреха .
Цитирай

В ЛуДнИцАтА

Пера и гладя всичко и нямам намерение да спирам да ги гладя. Не обичам намачкани дрехи. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 140 отговора