Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!

Искам да попитам следното:

До колко години трябва да е детето ми, за да имам шанс след развода да остана в жилището, придобито по време на брака?

Благодаря!
Цитирай

София

Непълнолетно.
Цитирай

София

Здравейте!

Искам да попитам следното:

До колко години трябва да е детето ми, за да имам шанс след развода да остана в жилището, придобито по време на брака?

Благодаря!

Е, ако е придобито по време на брака, не е ли общо?! т.е. 1/2 така или иначе си е твоя.
Цитирай

...
Е, ако е придобито по време на брака, не е ли общо?! т.е. 1/2 така или иначе си е твоя.

Може да е от дарение или от лични средства с извънсемеен произход. При всички положения обаче авторката трябва да се консултира с адвокат.
Цитирай

до 18 годишна възраст
Цитирай

София

Само ако жилището се води на името на мъжа ти. Ако по документи не е негово - забрави. Или ако се усети навреме да го прехвърли.
Цитирай

Бургас

До 18 г. както са ти казали вече, но е важно чия е собствеността, ако е само негова ок., но ако е на негови близки съда пак може да те остави да живееш вътре но за доста кратък период.
Цитирай

Само ако жилището се води на името на мъжа ти. Ако по документи не е негово - забрави. Или ако се усети навреме да го прехвърли.

Ако не се лъжа, той не може да го прехвъли без нейното съгласие и подпис, след като е придобито по време на брака, дори да е на негово име.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.