ПАК ЦИКЪЛА...

  • 5 164
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Знам, че ставам досадна с ТЪПИЯ си цикъл, но последния път когато ми дойде беше на 25.05.08!Преди врема/в края на миналата година/ ми беше прескочил цикъла с два месеца.Миналия път обаче леко ме боляха гърдите и не ми дойде, но този път вече 10 дена доста силно си ме болят/това значи ли, че ще ми дойде?/.Сигурно ако говоря с мама тя ще каже, че е нормално, както и минаия път ми каза.Не водя полов живот и имам цикъл от 1 година и 2 месеца.Моля помогнете ми.

# 1
  • Мнения: 412
Знам, че ставам досадна с ТЪПИЯ си цикъл, но последния път когато ми дойде беше на 25.05.08!Преди врема/в края на миналата година/ ми беше прескочил цикъла с два месеца.Миналия път обаче леко ме боляха гърдите и не ми дойде, но този път вече 10 дена доста силно си ме болят/това значи ли, че ще ми дойде?/.Сигурно ако говоря с мама тя ще каже, че е нормално, както и минаия път ми каза.Не водя полов живот и имам цикъл от 1 година и 2 месеца.Моля помогнете ми.
     
Eхо тази тема е от вчера, а още няма отговори плс помогнете ми   bouquet

# 2
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Я първо си признай пили някакви хапчета заради купона с басейна  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 412
Я първо си признай пили някакви хапчета заради купона с басейна  Rolling Eyes
 
НЕ чесно!Хвана ме страх да не ми стане нещо от тях и НЕ съм пила нищо!Единствено се сещам да не ми е дошло, защото последно време доста пътувам и се има промяна в климата, а и като пътувам пия хапчета против повръщане, защото винаги повръщам. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 512
Щом не водиш полов живот значи не си бременна, няма как да забременееш от въздуха и това да е причина за закъснението на цикъла.Щом имаш нередовен цикъл ходи на гинеколог.Ние с какво да ти помогнем.

# 5
  • Мнения: 329
Аз съм по същият начин.Имам симптоми-няма кръв.Винаги ми е било така.Ту ми дойде,ту не.Била съм на 2 гинеколога.Едната ми даде да пия "Диане" една година.След като спрях има 2-3месеца нормално и после пак почна нередовното.Ходих наскоро при един мъж преписа ми "Дуфастон".Този месец спрях да пия и сега чакам като му дойде времето какво ще дойде Simple Smile.Септември ще ходя пак на лекар,че сега не съм в страната.

Има много момичета и жени,които имат нередовен мензис.Както е казала майка ти на някои е нормално да е нередовно. WinkОбаче иди на лекар Peace,защото моята история е една,ама на колежката друга и за жалост няма как да ти помогнем.Според мен няма от какво толкова да се притесняваш,бъди сигурна че ако имаше,майка ти щеше да е първия човек,който щеше да се притесни. bouquet

# 6
  • Мнения: 412
Аз съм по същият начин.Имам симптоми-няма кръв.Винаги ми е било така.Ту ми дойде,ту не.Била съм на 2 гинеколога.Едната ми даде да пия "Диане" една година.След като спрях има 2-3месеца нормално и после пак почна нередовното.Ходих наскоро при един мъж преписа ми "Дуфастон".Този месец спрях да пия и сега чакам като му дойде времето какво ще дойде Simple Smile.Септември ще ходя пак на лекар,че сега не съм в страната.

Има много момичета и жени,които имат нередовен мензис.Както е казала майка ти на някои е нормално да е нередовно. WinkОбаче иди на лекар Peace,защото моята история е една,ама на колежката друга и за жалост няма как да ти помогнем.Според мен няма от какво толкова да се притесняваш,бъди сигурна че ако имаше,майка ти щеше да е първия човек,който щеше да се притесни. bouquet
 
Aми аз одеве говорих с кака-тя ми каза, че мисли, че щом като имам цикъл от малко повече от година, значи още не ми се е нормализирал и, че е нормално.Каза и, че при нея е било така и се успокоих за това няма да ходя на лекар.А и миналия път като ми закъсняваше бях до личната и тя ми каза, че е нормално и не ми даде направление  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 329
Така е,не си вкарвай излишни паранои.  bouquet Аз давам съвет,ама и аз се шашкам от време на време,но на мен вече ми идва от доста годинки.

# 8
  • Мнения: 412
Така е,не си вкарвай излишни паранои.  bouquet Аз давам съвет,ама и аз се шашкам от време на време,но на мен вече ми идва от доста годинки.
 
Mного мерси за успокоението вече се поуспокоих.Даже от притеснение може да не ми идва или от многото пътувания придружени с хапчета за да не ми става лошо.Ще си чакам да ми дойде- е ако станат 3-4 месеца ще поговоря с мама да ме заведе на лекар  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 412
Може вече темата да се заключи   bouquet

# 10
  • Мнения: 412
Дойде ми  newsm44

# 11
  • Мнения: 4 435
 Joy Joy Joy
А аз не мога да разбера,защо след като не водиш полов живот и няма опасност да си бременна започваш да се притесняваш.Все ще дойде,като не-на лекар.

# 12
  • Мнения: 2 388
Йееееееееееее Party На мен пък ще ми идва в събота. Cry

# 13
  • Мнения: 4 435
Йееееееееееее Party На мен пък ще ми идва в събота. Cry

На мен днеска ми е последен ден. Party

# 14
  • Мнения: 2 388

На мен днеска ми е последен ден. Party

Не ме ядосвай. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт