Бяло течение,като симптом на бременност

  • 48 433
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Как изглежда бялото течение по време на бременност ?Кога се поява,има ли миризма и каква консистенция е.Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 3 092
При мен се появи в 3-тия месец .Нищо различно само беше по - силно и съответно неприятно.

# 2
  • Мнения: 77
Здравейте дами!!!Мен също ме вълнува тази тема,защото се съмнявам за бременност,въпреки 4е теста ми е отрицателен.Появи ми се бяло те4ение примесено с бяла прозра4на слуз без мирис,наред с други симптоми за бременност,като болки ниско долу в корема и краста и гадене.Знам 4е не сте вра4ки и 4е неможете да ми кажете със сигурност,но ще съм ви много благодарна,ако ми кажете дали тази слуз със засилено бяло те4ение би могло да подсказва за евентуална бременност.

# 3
  • Мнения: 4 335
А защо просто не си пуснеш крьвен тест?Иньче на мен ми се появи такова течение в 9-10 седмица.

# 4
  • Мнения: 1 335
При мен беше гъсто, непрозрачно, леко жълтеникаво, без мирис. Появи се 7-8 г. с.

# 5
  • Мнения: 77
При мен също е гъсто и слузта е прозра4на и понякога примесена с бяло.В понеделник съм на лекар

# 6
  • Мнения: 1 544
Чак пък като симптом на бременност...Едва ли.При бременност се променя киселинността във влагалището и много често по-киселата среда благоприятства появата на досадната Candidа.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте дами!!!Мен също ме вълнува тази тема,защото се съмнявам за бременност,въпреки 4е теста ми е отрицателен.Появи ми се бяло те4ение примесено с бяла прозра4на слуз без мирис,наред с други симптоми за бременност,като болки ниско долу в корема и краста и гадене.Знам 4е не сте вра4ки и 4е неможете да ми кажете със сигурност,но ще съм ви много благодарна,ако ми кажете дали тази слуз със засилено бяло те4ение би могло да подсказва за евентуална бременност.

Силно ти желая да е бременност Heart Eyes,но трябва да ти кажа,че това,което описваш за съжаление може да е симптом на инфекция или гъбички,дано не е това Praynig

# 8
  • BG
  • Мнения: 1 900
При мен се ояви към края на бременността.

# 9
  • Мнения: 71
Имах гъсто, белезникаво течение от началото до края на бременността. Никога преди това не съм имала и доста се стреснах.

# 10
  • Мнения: 77
zdraveite momi4eta!Dnes bqx na lekar gleda me na exograf i kaza 4e nqma ni6to pone ni6to ne vijda i vse pak utre da si napravq test.Izpisa mi i xap4eta-orgametril

# 11
  • Мнения: 4 070
При мен беше гъсто, непрозрачно, леко жълтеникаво, без мирис. Появи се 7-8 г. с.
И при мен е същото сега съм в 21 г.с. и го имам от около 10 г.с. правиха ми изследвания и утре ще видя резултата, но мисля,че е от бременността.

# 12
  • Мнения: 13
аз пък след като родих ми се появи такова бяло течение и имам първите два дена силни менструални болки ходих на гениколог но така и неуспяха да ми открият какво ми има не че имаме толкова големи специалисти в нашия град но

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
zdraveite momi4eta!Dnes bqx na lekar gleda me na exograf i kaza 4e nqma ni6to pone ni6to ne vijda i vse pak utre da si napravq test.Izpisa mi i xap4eta-orgametril
Чудно...защо ти е казал да си правиш тест пък и ти е изписал хапчета за предизвикване на цикъла Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт