"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 17

  • 18 049
  • 313
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 118
За водата - аз изпивам сигурно поне 4 литра дневно. Жадна съм си перманентно. Голема съм жаба.
Sylya и аз искам препратката на руски, плс! Ще ти бъда благодарна.

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 686
   Момичета, разбрах защо ОГИ ми го е препоръчал ТЕС-а. До като се върна в къщи вижте тук:

http://www.emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=26

Това специално е ТЕС за отслабване.

А тук е за водата: http://www.emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=236&start=0

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 16:46 от sylya

# 302
  • Мнения: 699
Аааааааааааааааааааааааааа, много ме заинтригувахте с този ТЕС. Искам и аз инфо. Ще съм благодарна.

# 303
  • софия
  • Мнения: 290
мда ,аз т отдавна ми стана интересно , ама още нищо съществено не съм разбрала за това как се практикува и т.н. Затова ви питах някой дали се е задълбочил .

# 304
  • Мнения: 647
Здравейте и от мен,

аз много на бързичко, защото имам доста работа.
Виждам,че сте се разписали.

Аз довечера по-подробно.
Днес съм много доволна , имам добри новинки ама довечера повече.

Хайде милички засега това от мен  Hug Hug Hug

# 305
  • софия
  • Мнения: 290
 Confused ^desika^ ще чакаме добрите новинки  Praynig Hug Peace

# 306
  • Мнения: 367
Айде бе Десика  Heart Eyes наравили сме си пуканки и сме се наредили пред компа и чакаме за новини Hug newsm03 Hug
Хаясче Борянска избяга и сега ще чакаме да ни светне за ТЕС  smile3502 и аз не бях чувала за това досега  smile3529

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 20:49 от Felina

# 307
  • Мнения: 699
И аз, и аз чакам пред компа новини, ама Десика е решила да ни измъчва.
Фелинчееее, ще ни се изчака чакалото и за Десика и за Борянска и за ТЕС.

# 308
  • софия
  • Мнения: 290
за ТЕС-а съм си свалила някакъв фрее менюъл от официалния сайт и сега го чета , ама е мноого дълаг , то си е цяла книга.... Аз отдавна се каня и днес ме подсетихте и се зарибих пак......

# 309
  • Мнения: 1 218
Здравейте сладурки  Hug
Набързо да напиша 3 реда, че след малко бягаме на вечеря и разходка  Flutter
Ама как само съм се нагласила в една розУвка роклиЦка, бе  .... като на свинче звънче   Laughing Laughing

Фелинка, то тоя ми ти СМС нем ти казвам кога го скивах, сега съм с друг телефон и номер ....  и ... карай ... разбрахме се поне тука  Hug
За Марината верно си е голяма кЪрсота , нема две мнения по въпроса  Peace

Десика и аз чакам добрите новинки и стискам палци , няма да ги пусна докато не се похвалиш  Hug Hug Hug

Питче, как 4 литра бе жена, аз требе да си ковна памперс , ако гаврътна туй количество  Blush и да си направя абонамент за ползване на кенефа  Crazy Ма инак си е хубавко де, много добре даже , бравосТ   Peace

За тоз ТЕС и аз не съм наясно, търсих Оги на скайпа, ама май е духнал и той нейде из морето ми се струва  newsm78

Хайде ....  после пак ще се видим  Hug

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Аз лично не я разбрах много книгата. ТЕС-вам нещо, но не съм много сигурна дали е правилно. И така в момента гледам метода изписан на руски. "Попупва" се леко с върховете на показалеца и средният пръст около 7 пъти всяка точка, като повтаряш напомнящата фраза.
Стъпките:

1. Изберете проблем в/у който да работите.
2. Оценете проблема от 0 до 10 (10-много голям и намалява към 0)
3. Повторете 3 пъти декларацията:

"Въпреки, че аз имам ............... , аз напълно и безрезервно приемам себе си."
/Напр.: Въпреки, че аз имам излишни килограми, аз напълно и безрезервно приемам себе си/

Същевременно масажирате "Точката на болката" или потупвате "Точката на каратето"

4. Правите серията потупвания по 7 пъти за всяка точка, като повтаряте на всяка точка Напомнящата фраза/в случая "имам излишни килограми"/
5. Продължително потупване на "Gamut Point" докъто изпълнявате следните действия:
(1) Затворете очи. (2) Отворете ги. (3) Погледнете най-долу в дясно. (4) Погледнете най-долу в ляво. (5) Направете кръг с очи. (6) Направете обратен кръг с очи. (7) Тананикайте си песен 2 секунди (Sunglasses Бройте 1,2,3,4,5. (9) Тананикайте си песен 2 секунди

6. Отново правите серията потупвания по 7 пъти за всяка точка, като повтаряте на всяка точка Напомнящата фраза/в случая "имам излишни килограми"/

7. Оценявате отново степента на желаната емоция.


Това е разбира се най-общо има си тънкости.  Hug

Момичета обещах го на руски този ТЕС и сега се опитвам да го кача тук. Дано се получи. Ето пробвам/на Word е с разширение .doc/:

Нищо не стана ..... ще ви го пращам само по е-mail. Който иска да ми дава е-маил и му го пращам


ЕТО страница от Интернет на руски /но четете само EFT/:

- http://vendor.hoha.ru/tech/eft/eft_peat.htm

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 22:10 от sylya

# 311
  • София
  • Мнения: 128
Оги е тук, вчера си писахме за малко само исках да го питам дали мога да пия заедно с режима ленено масло, той искаше от него да си взема,щото е 21 лв. а по аптеките е по 35 (но това на Барлинс),защото  това което предлага Оги не е такова друго производство е, а и трябва да чакам до следващата поръчка.Та днес си взех една опаковка, и от утре ще пия и ще кажа дали има ефект,само от него се появявали пъпки,защото  пречиства организма,само това ме притеснява,но дано има ефект върху косата,ноктите, даже се отслабвало от него,но много не ми се вярва да ви кажа,но ще види то има широк кръг от действия! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 312
  • Мнения: 3 118
силия, благодаря от името на вси4ки - техниката изглежда да е лесна. А колко време трябва да се прави за да има резултат, знаеш ли?

# 313

Общи условия

Активация на акаунт