"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 17

  • 18 055
  • 313
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 218
                 Лято е ! Сезонът на банските e в разгара си ,   а как само мирише на морееееее :
                             

Готови ли сте , да разкриете тялото си ?
Еееееее , ако не съвсем, то вие имате нужда единствено и само от балансиран хранителен режим  Peace

Кои са подходящите храни ?   newsm78
Здравословни идеи на скара:
                    

Да не забравяме да минем и през плод-зеленчука :                                                                                 Ще ни трябва и вода за да  #2gunfire целулита :
                                                                                                                                                                 
                       

      Квалифицирана помощ : 

диетолог ОГНЯН СИМЕОНОВ 
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
тел: 0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog 
                                                                 

Старите ни темички :
№1     №2     №3      №4     №5      №6   №7     №8    №9    №10    №11    №12     №13     №14    №15  №16
                       

А нашата цел е :    Flutter

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 02:45 от Djindjari

# 1
  • Мнения: 290
Добро утро в новата темичка!
Джинджи, благодаря!   bouquet newsm51 Отново страхотно оформление   love001  love001  love001
Айде пак на кафенци за събуждане. Има за всеки вкус

Аз пак имам за хвалене   Blush - минах границата от 61 кг., ако продължава така скоро ще съм на това, което аз исках, а за по-натам  newsm78 ще видим. Оги е в отпуск и не можах да се свържа с него (кой го знае на къде е забил) да му се отчета.
Режимен ден!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 2
  • Мнения: 699
Добро утро!
Сипвам си кафе веднага, едвам станах тази сутрин.
Аз явно ще подновя нещата сериозно след ремонта, сега гледам да не ям нищо следко и да когато ям да си е режимно. Има резултат, коремчето спадна веднага и не стърчи така както след излагацията. Чакам си и МЦ-то.
Борянче, браво на теб. Аз ще се включа след 1-2 седмици най-много.
Джинджи благодаря за темичката, оформлението е супер. Появявай се по-честичко.
Ай стига толкова от мен.
Хубав ден и спокоен ПЕТЪК.

# 3
  • Мнения: 3 118
Още една прекрасна темичка! Джиндж, благодаря!
Добро утро на всички!  Hug
Борянче, честито начи! Искам и аз  Tired
Мойто кантар се е качил малко, ма ша го смъкваме! Нема де да оди.
Решила съм да си купувам степърче -туист степърче, че ми подариха ваучър за едно спортно магазинче.

# 4
  • Мнения: 153
Пльок в новата тема Simple Smile

Джинджи голям сладур ти е бебока   bouquet

Аз пак не мога да се похваля с минус Sad
Всяко кило се инати и не се дава, свалям малко и кантара зацикля на едни килограми и не мърда.
Егати борбата водим с него, нито той се дава нито аз.
А покрай мен всички ми повтарят, че било достатъчно и да не се мъча повече  #2gunfire
Ама аз си продължавам да съм си дебела и трябва да ги сваля.  #Cussing out
И то половин ден издържам режимна и после се провалям  ooooh!
Хубавото е, че поне не качвам през седмицата.
Забелязах, че когато са ми в + килограмите, обикновено деня е събота или неделя.

Режимен ден на всички   bouquet

# 5
  • Мнения: 290
Давай, Питче, пък после ще кажеш как си със степера. У дома има вело, ама... аз само му бърша праха. Нещо не ме влече карането на колело на едно място  Rolling Eyes
Ели, и за имам проблем събота и неделя - все гледам в хладилника дали не е се е появило нещо. Ама за сега одържам фронта.
Леле, вчера колко ми беше зле! На обяд ядах яйца (варени), ама... явно нещо не е било читаво. И след работа, на път за вкъщи  Sick Sick Sick Ужас!!! Едва се добрах до нас. Ама вечерта пак ядах, че да не си нарушавам режима и сега съм Ок.
Преди няколко седмици пак ми се случи такова нещо, ама... тогава причинителя май беше един "натурален" сок. Малииии, как съм ги поемала педи тия боклуци!  Rolling Eyes #Crazy

# 6
  • Мнения: 153
Борянче, аз така една събота ядох малко пица, която майка ми беше приготвила.
По едно време през нощта се събужда, защото ми беше ужасно лошо.
Такъв  Sick му ударих - ужас и безумине.
Не съм сигурна дали е било от пицата или от нещо друго, но тогава с това го свързах.

Най-мразя да се събуждам посред нощ и да ми е зле  Tired

# 7
  • Мнения: 1 218
Здравейте буболинки , яяяяяяя  да ви видя ко си прайкате  Thinking
Радвам се , че темиЦката ви е харесала, исках да усетите полъха на морето, когато я отворите за пръв път  Flutter

Благодаря на всички за пожеланията и комплиментите към бебо , той е много щастлив и доволен  Flutter
Току-що даже ми би два шута, да ми напомни за себе си човека   Mr. Green

Честити минусчета на отслабналите мацки , другите да не се отчайват, ами да продължават в същия дух  Peace

Борянче, тез яйца в туй жежко време  newsm78 , не е препоръчително мноу , внимавай, че как хубаво можеш да се натровиш  Sick Sick, аз си спомням даже и едни огромни мехури по ръцете и корема , че алергозани ... че доктори , майката си тракаше тогаз   Whistling

Питче , много добра идейка за раздвижване е степерчето  Peace
После да кажеш как е, що е, че и аз им бях хвърлила око , преди да ндуя платната  Mr. Green

# 8
  • софия
  • Мнения: 290
Алоооо Party , ко става тука ? Слабеете ли ?

# 9
  • Мнения: 572
айде да се отчета и аз ... Simple Smile
режимна съм доста по често от колкото бях преди Simple Smile
дали слабея - не се знай, че не се меря, но си спомням, че началото на месец май бях 60.00 кг, а днес сутринта съм 57.3 кг ... доста надъхващо ми дойде Simple Smile

целувам ви ... Simple Smile

Джинджи, надебеля ли много вече?

# 10
  • Мнения: 1 218
Виктория , радвам се да те видя  Hug Hug Hug
Аз,  определено слабея , откъм акъл обаче  hahaha
Кажи ти как си ? Как върват нещата при теб ?


Джинджи, надебеля ли много вече?
Бе, колкото и да се оплаквам мацки да ви кажа държа още фронта. При мен психологическата бариера е на 72 кила, толкова бях преди да започна с режима. В момента съм 69 килца, а на 72 кила бях  булка - правете си сметка  Crazy Crazy Crazy
Наближавам цифрата 72 - а мина ли границата, лелееееееееее,  не ми се мисли просто  Crazy Crazy Crazy

# 11
  • Мнения: 699
Добро утро мили момичета,

Хайде едно хубаво и силно кафе за събуждане ви сервирам.



Джинджи не се притеснявай за кг. спокойно си хапвай и не мисли за психологическата граница от 72 кг. имай предвид, че с бебето, плацента и води се свалят минимум 6 и максимум 10 кг. , така че спокойно можеш до 78 кг. да не се притесняваш за нищо. Един път си се преборила с тези кг. пак ще успееш. Сега мисли за себе си и за бебо. Грижи се за двама ви да ви е добре.
Алоооо Party , ко става тука ? Слабеете ли ?

Накои слабея, други дебелеят, някои са режимни, други не. Абе нали сме тук, значи вс е ОК.
Дай отчет и ти. Само мина драсна 1 ред и айде стига толкова.
Ако имам време скоро ще взема да се разровя в старите темички и да извадя всички имена на Симеоновките от форума . Ама кога ще стане това  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78, не е ясно, с малката все по-малко време ми остава и как ще се оправям за напред хич не ми го побира акъла.

Лек ден от мен.

Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 10:27 от hayasy

# 12
  • софия
  • Мнения: 290
Добро утро и от мене . Какво да ви кажа аз , при мен много ангажименти се натрупаха последните месеци . Празници , тържества , работа , преместване, хич нямах желание да седя пред компютъра . Режима почти не съм го карала, само от време на време за по ден,два, ама поне не съм качила нищо , а вярвайте ми , яко плюскане падна. От няколко дена пак го почнах и се сетих за вас да видя какви ги вършите. Имам още поне 10-тина килца за сваляне... Сега нещата се оталожиха и мисля да съм постоянна !
Още не съм изчела старите темички...ама някой ден и това ще направя.
hayasy  таман и аз щях да и пиша на Djindjari  че в родилното ще остави доста килца , тъй че нищо не су надебеляла мацка, 69 кила не са много като се има в предвид ,че си и бая височка. Тъй че не се оплаквай!! hahaha hahaha
И такааааа , нещо интересно да се е случило докате ме нямаше?!

# 13
  • Мнения: 290
Добро утро, милички!  love001
Хаясче, благодаря за кафенцето!   bouquet  Относно рецептите, аз ги пращах на Джиндж и на още няколко момичета... мога да ги пратя и на теб да не те затруднявам с издирването, че си е бая ровене и четене  smile3529
 newsm12 Подозренията ми, че организма се променя и започва да изхвърля това, което не му допада се потвърдиха. Щом  и други мацки (Ели, Джинджи, преди време още някой беше се оплакал  ewsm78) са имали такива  Sick преживявания! Това е добре!  smile3521
Джинджи, колко си качила от началото на бременността до сега? Аз оставих в родилното 13кг., така че не се шашкай!
Иле,  smile3501 бе момиче! Появявай се по-често, че нещо съвсем зачезнаха мацките.
Вики, пишем заедно  Hug По-важното е, че го има режима и винаги можеш да си направиш корекции на храненето. Пък и щом не си качила, значи всичко е Ок с метаболизма ти!
Режимен ден и много   love001  love001  love001

# 14
  • Мнения: 1 218
A добро утро мили деца  Hug
smile3507 Нареждам се за кафенце, smile3507 че още се прозявам  smile3507 

hayasy , мерсаж, ти си най-ранобудната симеоновка в събота сабахлен  Hug
А за килцата - верно гледам да не ги мисля , имам едни панталонки от най-дебелия ми период и има няма ги пробвам , е на корем вече нищо не ми става де, ама поне имам мярка на задницата  hahaha Joy , та има няма вкарвам гъзеца за проверка и успокоение  hahaha

Аз имам списък на всички никчета на мацките от нашите редици, нали правехме турнири ... преди време и се сещам за победителката Нанди ...
Доколкото знам тя сега се плацика на моренцето , уж там където отиваха имало нет, ма спря да пише  newsm78, дано да се появи по някое време  Peace и тя ... и другите мацки  Thinking
И още мнооооого други мацки , дето отдавна не пишат  Thinking

Вики, няма ли да има малко почивка за теб ? 
А тези 10 килца се разкарват точно за 1 месец  и ще си като нова  Peace
Какво интересно  newsm78 , освен, че ни оредяха редиците, появи се сладоледа , дебне от всяка крачка гада и бърка режима на режимните , ама то и краяна лятото се задава, тъй че ... на есен с песен и ... без сладолед  Thinking

Борянска , когато забременях бях около 63 - 64 килца ,  сега пресни данни от кантара 69, 300 , значи груба сметка 6-7  кила в плюс  Blush Blush  Баси мус  Crossing Arms Мйаната им  Mr. Green

Айде вдигам гълъбите и ви желая хубав и режимен уикенд  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт