Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 225 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 770 отговора

у дома

Хитринки за всякакъв случай - първа тема

Хитринки за всякакъв случай - втора тема
Цитирай

София

Добро утро.Благодаря за новата тема.
Цитирай

София

bouquet
Цитирай

София

Да се запиша и аз.
И да не съм голословна, ще споделя една моя хитринка от времето когато бях с малко бебе,а купчината за гладене на бебешки дрешки беше огромна. Накарах мъжът ми да премести регулиращата пластина на височината на дъската за гладене, така че височината й да е удобна за гладене в седнало положение. Така докато бебето спи, аз сядах с дъската за гладене срещу телевизора, хем гледах някое филмче, хем краката ми почиваха, хем и работа се върши.
Цитирай

varna

newsm10 Ще следя темата с удоволствие
Цитирай

Бургас

newsm10 Ще следя темата с удоволствие
И аз  Peace
Цитирай

В северна Европа/ Пловдив

Добър ден на всички   bouquet
Цитирай

София

Ето ви още една хитринка, натиснете си бутона Извести и престанете с този запис, ще следя и т.н.
Защото пълните темата с празни постове и нищо съществено.
Цитирай

newsm10

И аз съм тук  bouquet
« Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 17:58 от Тedy »
Цитирай

Ето ви още една хитринка, натиснете си бутона Извести и престанете с този запис, ще следя и т.н.

minorka ,аз лично съм го натискала,но нищо не ми дава във форума.Известията идват на e-maila
  Wink
« Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 11:33 от Gery_Cherry »
Цитирай

София

minorka ,аз лично съм го натискала,но нищо не ми дава във форума.Известията идват на e-mailaл  Wink

Да това е начинът да следиш темата, ако няма какво да кажеш по нея, аз така следях предишните две теми!
Цитирай

minorka ,аз лично съм го натискала,но нищо не ми дава във форума.Известията идват на e-mailaл  Wink

Да това е начинът да следиш темата, ако няма какво да кажеш по нея, аз така следях предишните две теми!

Само че аз в пощата почти не влизам,пък искам тук да чета темата,за да не пусна хитринка,която да я има...
Както и да е,няма нужда от още повече спам.И на мен не ми харесва това "И аз съм тук", "Здрасти" и т.н.,ама.....
Цитирай

wild southwest

Здрасти, и аз съм тук, следя ви, запис  Mr. Green Mr. Green
Цитирай

Пловдив

Пресни картофи беля,като ги накисна за малко във вода и после ги слагам в пярче мрежа за прозорец и ги търкам,става много бързо и лесно и оставят съвсем малко люспички които после почиствам с нож.  Hug
Цитирай

София

Една хитринка, която ми каза една баба, по повод нарисуваните крачета с фулмастер на дъщеря ми. Разтваря се лимонтозу във вода и с него се махат всички рисунки от фулмастер по кожата. Не знам дали действа и върху рисунки с химикал, ще пробвам следващият път.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 770 отговора