Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,мили мамчета,
Зная,че има много такива теми,но и аз да попитам Sad.Родих моето второ детенце на 19.06.2008г.Раждането беше нормално и по принцип без никакви проблеми.Имах усложнения седмица след раждането,но след като посетих гинеколога си,проблемът се оправи.Незная точно какво е било,тъй като всичко приключи с пълната упойка и така за час вече си бях вкъщи.И след тая манипулация, физически пак се чуствах много добре.Лохиите спряхо преди седмица и малко повече,още не съм имала менструация.И така по същество,с мъжът ми правихме секс,с прекъсване на акта,но притеснението ми е голямо да не забременея пак.До сега винаги така сме се пазили и в резултат има две прекрасни деца,но за трето е още рано.Въпросът ми е,ако съм забременяла кога най-рано мога да разбера?
Цитирай

Най рано можеш да разбереш 3 дни след оплождането с кръвен тест. Като съдя по написаното едва от една седмица си се изчистила и ако кърмиш може и изобщо да не получиш менструация. За обикновен тест трябва да изчакаш месец.
Цитирай

На тиха улица

Е, не бързай, едва ли е бременност.И аз мисля да си направиш тест за бременност след месец, ако не ти дойде менструацията през това време.
Цитирай

Здравей!Ако кърмиш редовно,няма за какво да се притесняваш.Дори и да има бременност ще разбереш най-рано след месец.
Цитирай

Варна

Хаха.Едва ли си забременяла още от първия път.Най-рано може да се разбере след около 7-10 дни.
Но за вбъдеще не е ли по-добре да измислите друг по-сигурен начин за предпазване от бременност?
Цитирай

София-България, Израел - където си поискам

Здравей!Ако кърмиш редовно,няма за какво да се притесняваш.Дори и да има бременност ще разбереш най-рано след месец.
кърменето не е причина за незабременяване.
 на въпроса ти едва ли си забременяла, но е добре да помислите и за по-сигурен начин за предпазване от бременност Peace
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Каква връзка има редовното кърмене
със забременяването???? Shocked

Или имаш предвид, че ако кърмиш ще
разбереш след месец?  35 Иначе
може и по-рано???
Цитирай

Не кърмя,както споменах имах проблеми и трябваше да мина на антибиотик.Що се отнася за предпазването,зная че това е най-несигурният начин и трябва нещо по-сериозно.Но в случая така стана/не искам да се оправдавам/.Но в момента страхът е голям и се побърквам от тая мисъл  Sad
Цитирай

някъде по света...

.Най-рано може да се разбере след около 7-10 дни.
Но за вбъдеще не е ли по-добре да измислите друг по-сигурен начин за предпазване от бременност?

помисли си сериозно наистина ...     bouquet Peace
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Не кърмя,както споменах имах проблеми и трябваше да мина на антибиотик.Що се отнася за предпазването,зная че това е най-несигурният начин и трябва нещо по-сериозно.Но в случая така стана/не искам да се оправдавам/.Но в момента страхът е голям и се побърквам от тая мисъл  Sad

Ами пазете се дееееее. Ако не ви харесват
презервативите, то тогава мини на хапчета
и ще ви бъде хем приятно, хем спокойно.

Няма как да разбереш освен след няколко
дни да си направиш тест. Мисля, че би имало
резултат след 3 или максимум 7 дни.

Стискам палци да не е станала "белята".  Peace
Цитирай

След като не кърмиш  можеш да пиеш противозачатъчни хапчета ,но се консултирай с гинеколога си какви да бъдат.За бременост е рано според мен ,едва ли ще забременееш 1 месец след раждането.Това може да се случи след 4-5 месеца,ако не внимавате .
Цитирай

у дома

Вчера се коментираше подобна тема.
За да не изпадам в подробности ще кажа , че съм съгласна с Морска Трева!

Цитирай

къде ли не

...И така по същество,с мъжът ми правихме секс,с прекъсване на акта,но притеснението ми е голямо да не забременея пак.До сега винаги така сме се пазили и в резултат има две прекрасни деца,но за трето е още рано.Въпросът ми е,ако съм забременяла кога най-рано мога да разбера?

Ако двете ти бременности са били планирани, не разбирам, защо се притесняваш, ако досега този метод на предпазване е бил ефективен при вас.

Ако случайно си забременявала досега, наистина трябва да помислите за друг начин на предпазване, за да не трепериш след всеки път.  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.