Да се помолим...

  • 7 892
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 166
Пускам нова тема, за да съм сигурна, че всички ще видят молбата ми. Впоследствие може и да се изтрие. Така или иначе е важно максимум хора да се присъединят.

Бебнцето на Лили има проблеми. Не мога да ви кажа повече. Но един от тях звучи доста сериозно. Нека се мобилизираме и да се помолим. Знаете колко силно вярвам в силата на колективната молитва! Помолете се, момичета!

Господи, с цялото си сърце те моля всичко да е наред и да се окаже, че няма повод за тревоги! Praynig Praynig Praynig

И още нещо - на Лили й е тежко много, нека да не я безпокоим сега по телефона.

# 1
  • Мнения: 825
Господи, не позволявай нещо да се случи на това чакано бебенце  Praynig Praynig Praynig
Светле, разплака ме.

# 2
# 3
  • Мнения: 3 621
 Praynig Praynig Praynig
Господи , и аз те моля, нека малката Деница да е добре , не позволявай да и се случи нещо лошо
 Hug Hug Hug Кураж Лили, вярвам и се надявам това да са фалшиви тревоги

# 4
  • Мнения: 604
Господи помогни на бебчето на Лили Praynig Praynig Praynig·
Днес влязох тук със съвсем различни мисли в главата Cry·

# 5
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
 SadАз вярвам,че всичко ще е наред не може толкова страдания да се причинят на една изстрадала майчица. PraynigЩе се оправи пращам цялата си позитивна енергия към малката Деничка.

# 6
  • Мнения: 7 108
Стига ужаси вече. СТИГААА.
Деничка, моля се мъниче да преодолееш проблемите в състоянието си и да имаш шанса да растеш живичка и здравичка за радост на мама и тате.
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Кураж, Лили!  Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 956
 newsm17 newsm17 newsm17 за здравето на Деничка.

Дано не е толкова серизно, колкото си мислят  fingerscrossed  и Лили да и се радва спокойно  Hug

# 8
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
 Praynig Praynig PraynigМоля се за малката душичка.
Кураж на майчето  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 3 123
милото детенце,силно се моля всичко да се оправи. Praynig
Това е ужасно изпитание за една майка.При Жори нещата се влошиха на 3-тият ден от раждането,взеха ми го в кувьоз,беше на системи,а аз не спрях да рева 5 дни.
 Така ми се иска да и помогна с нещо. Cry
 

# 10
  • Мнения: 42
 Praynig Praynig Praynig от все сърце всичко да е наред.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 617
  Не знам какъв е проблема с Деничка, но знам, че тя ще се справи! Едно силно бебче, на една силна мама. Знам, че всички наши малки ангелчета ще я закрилят и ще и дават силички. Моля се за добри новини още днес  newsm17 newsm17

# 12
  • Мнения: 3 010
Дано бебчето се оправи.  Praynig  Praynig  Praynig

# 13
  • Мнения: 651
Мъничка Деничка, бъди силна и се пребори с проблемите  Praynig Praynig Praynig.
Лили, кураж!  Hug Вярвам, че всичко ще се оправи.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Ох, това ме връща една година назад... Мила Лили, искрено се моля всичко с Дени да е наред и днешните тревоги да останат зад гърба ви като един кратък и успешно преодолян епизод!

Не мисли надалече, живей за мига и нещата лека-полека ще се оправят!
Много сили, кураж и търпение ти желая!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт