Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом

Дом

13 049 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

София

Въпросът ми е насочен към всички ремонтирали наскоро баните си и имат наблюдения...Току що ми се обадиха роднини от едно село и ме помолиха да отидя да им купя плочки за банята.Искали от най евтините Rolling EyesХубаво,но като незнам къде да ги търся,а и нямам на идея как вървят цените?Сигурно има магазинчета с евтини фаянс и теракот,та дори и второ или трето качество.Подскажете ми моля Praynig,че следобяд трябва да ги купя,защото довечера пътуваме,а проблемът е,че нямам възможност да обикалям тепърва...
Цитирай

MJF

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=308829.0
ако потърсиш отговорите в търсачките ще видиш колко магазини има за плочки-подуене ,сточна гара, кв.левски,борси в люлин а и във всеки квартал на софия поне по една голяма строителна борса.общ въпрос-общ отговор.
Цитирай

София

Търси български плочки от складове( за да не чакаш доставка, а да ги вземеш на момента).Провери в Сико-С http://www.siko-s.com/ (склад под моста на Подуяне),http://www.boymar.com/page.php?n=2184&SiteID=152 ,Мар-маг( на околовръстното се сещам със сигурност до Цар Борис 3.....
Цени......... Има български плочки по 12-13лв Peace
Цитирай

София

velmar,много ти благодаря!тичам към околовръстното,че ми е най близо...:bouquet:

6o6ul40 ,знам че има невероятно много магазини в София за плочки PeaceСлед изредените от теб+строителните хипермаркетиИскаше ми се някой да ми каже нещо конкретно от сорта:Да, в еди кой си склад има да кажем трето качество плочки на цена от 12лв. примерно за кв.м.И аз да отида направо там да купя,докато детето спи.Ако имах време да обикалям нямаше да задавам въпроси....   Peace

Цитирай

MJF

нищо лично.но както си писала в първото писание няма дори ориентир в коя част си или кой район ти е на път.
Цитирай

София

В Сико-С не са ет най-евтините плочки.
Цитирай

Въпросът ми е насочен към всички ремонтирали наскоро баните си и имат наблюдения...Току що ми се обадиха роднини от едно село и ме помолиха да отидя да им купя плочки за банята.Искали от най евтините Rolling EyesХубаво,но като незнам къде да ги търся,а и нямам на идея как вървят цените?Сигурно има магазинчета с евтини фаянс и теракот,та дори и второ или трето качество.Подскажете ми моля Praynig,че следобяд трябва да ги купя,защото довечера пътуваме,а проблемът е,че нямам възможност да обикалям тепърва...
За Илианка вероятно е късно, но за всички, които се интересуват:
Декор Сентър имат аутлет на Орион, до Мак Доналдс.
Има и много евтини неща, има и по-скъпи. За съжаление, повечето - в малки количества.
Успех на всички ремонтиращи!
Цитирай

София

АЗ ЩЕ СИ ПАЗАРУВАМ ОТ СИГНО ИМА ЕВТИНИ ИСПАНСКИ И СА МНОГО ПО- ХУБАВИ ОТ БЪЛГАРСКИТЕ И ПО- ЗДРАВИ-
Цитирай

Не мисля че Сигно е най-добрия вариант,цените не са много ниски и не е склад.Аз пазарувам от АС-АТ-склад и магазин в Горубляне,има евтини испански плочки от 14 до 24лв/м2 .
Цитирай

СОФИЯ

НАЙ-ДОБРИТЕ И ЕВТИНИ ПЛОЧКИ СА В СИКО-С ООД НА ИМЕЙЛ www.siko.bg
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора