Лелее,ами ако съм бременна,опасно ли е,че ядох.....

  • 3 807
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Ох, момичета 3драсти..
и3паднах в паника преди малко от факта като ра3брах,че съм си направила палачинки с 2 стари яйца(4дни).Не погледнах хич на кутията преди това... Ами ако съм бременна,Божееее..Отивам до тоалетната да драйфам..
След 3,4 дни очаквам да ми дойде,т.е. да не ми дойде. Нямам никакви други симптоми освен подърпване ниско долу.Но такова не съм имала досега..Не3нам сега след тия яйца да се надявам ли,че може да е станало или да се радвам ако не е ..
айде чао и гледайте по опаковките 3а и3минала дата Crazy Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 172
  Shocked Споко,какво се шашкаш  Laughing Аз колко уиски бях изпила месеца ,в който забременях....трябваше кьораво да го родя  Mr. Green Пък то изключително лека и успешна бременост с едно невероятно здраво,жизнено и енергично дете,което ми разкатава фамилията  Crazy

# 2
  • Мнения: 3 459
Ние няма как да разбрем дали си бременна или не, купи си тест за бременност и не се вайкаи толкоз  Peace

# 3
  • Мнения: 135
Благодаря ви девойки Hug.
Ох,успокоих се.Сега говорих и с една приятелка(така бая куражлия човек Laughing) и тя много ме успокои..
А тест не мога да правя сега рано е..Има поне 4,5, дни докато го очаквам ..търпение поне 4 дни ми трябва Praynig
ох,дано да са  EFP..А яйzа никога вече бе3 да гледам... ooooh!
Лек и много весел ден

# 4
  • Мнения: 135
  Shocked Споко,какво се шашкаш  Laughing Аз колко уиски бях изпила месеца ,в който забременях....трябваше кьораво да го родя  Mr. Green Пък то изключително лека и успешна бременост с едно невероятно здраво,жизнено и енергично дете,което ми разкатава фамилията  Crazy
Laughing Heart Eyes Laughing много ме ра3весели.. "трябваше кьораво да го родя"..
 Hug

# 5
  • Мнения: 2 172
Хайде,дано  EFP И да се похвалиш непременно  Hug

# 6
  • Мнения: 135
Kak няма newsm68 tantrum tantrum tantrum Така ште викам ако са  EFP
непременно ште кажа Hug

# 7
  • Мнения: 18
Господи, нямам думи какви теми се пишат вече тук.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Е ?Има ли  EFP.................любопитна съм Laughing

# 9
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
 Shocked
По-цветиста глупост не бях чела

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
Shocked
По-цветиста глупост не бях чела
Mr. Green е стига де,притеснена е сега

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Shocked
По-цветиста глупост не бях чела
Peace
От яйца на 4 дни нищо не може да й стане  Peace

# 12
  • Мнения: 135
Shocked
По-цветиста глупост не бях чела

a,a3 по идиотска снимка не бях виждала Crazy.. какво е това съ3дание друидче ли е ?
Дано не ти се случва да се натрови6 от храна а да не говорим от яйца..А3 съм се тровила и 3нам как се оправя човек......така,че си питам и си пускам във форума такива въпроси и хич ти не се учудвай..
между другото да питам другите женички,някоя от вас натравяла ли се е от храна по време на бременност?спомням си веднъж чувах,че една бременна хванала салмонела.. Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 085
Е карай е по - полека.Въпроса наистина ти е малко глупав но ти не си виновна.Направи си тест за да видиш дали има причини да се панираш.

# 14
  • Мнения: 135
Е карай е по - полека.Въпроса наистина ти е малко глупав но ти не си виновна.Направи си тест за да видиш дали има причини да се панираш.
Bunnyx  ми не може всички да сме умни бе..нали ти си тука каква ти е работата..драскай кое е глупаво кое не..
това което съм написала е с молба да ми се обясни има ли опасност или не,някои хора се тревожат и са отговорни 3а деянията си..като сте по умни ми драснете една успокояваста и човешка думица не се стискайте..ох,стига вече сменям тона,че и а3 3апочнах като някои хора...а 3а теста няма да повтарям вече.. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт