ПО-ЛЕКА С 10 КИЛОГРАМА ЗА 20 ДЕНА

  • 1 746
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
По време на диетата не трябва да консумирате картофи газирани и алкохолни напитки. Добре е всеки ден да се приемат витамини .                                                                                 ПЪРВИ И ВТОРИ ДЕН  :1 литър доматен сок или 1 литър мляко, 1 филийка пълнозърнест хляб                                                                                                                                                           ТРЕТИ И ЧЕТВЪРТИ ДЕН  :ЗАКУСКА-чай или кафе,1 филийка пълнозърнест хлябОБЯД-пилешки бульон с 2 супени лажици грах,1 филийка хлябСЛЕДОБЕД-1 чаша чай с 1чаена лажица медВЕЧЕРЯ-2 варени яйца или 50г кашкавал или 100г задушена риба или 100г варенопилешко месоПЕТИ ДЕН :                                                                                                                                                                                                                                                                            ЗАКУСКА-2 праскови или 2 ябълки                                                                                                                                                                                                                                    ОБЯД-зеленчукова супа без картофи и 1 филийка пълнозърнест хляб                                                                                                                                                            СЛЕТОБЕД-1 ябълка или 1 кайсия                                                                                                                                                                                                         ВЕЧЕРЯ-зеленчукова салата и 1 филийка черен хляб                                                                                                                                                                                                                                         Следваштите 15 дни се повтарят като първите 5                                                                                                                                                                      По време на диетата пиите колкото се може повече вода поне 2 литра на ден                                                                                                                            От утре почвам тази диета. Ако на някой му допада тази диета и иска тук да отчитаме резултати да заповяда.                                                                                        Извинявам се че е разхвърено написаното но клавиатурата ми нещо не я бива. Дано сте разбрали!

# 1
  • Мнения: 673
Според мен това е крайно нездравословно и след това няма начин да не стане йо-йо ефект. Разбира се, всеки сам си преценява рисковете.  Peace

# 2
  • Мнения: 24
 coolcoolЗвучи супер но истина ли е ????Някои ви я препорача диетата или сте я намерили в постинг  или списание??????Не е лоша само 1 и 2-рия ден са по строги,,,,,,, но ми се иска да пишете изпрована ли е от някого newsm12 и какав е бил ефекта защото 10кг, се свалят доооста трудно и дааалго по принцип ,,,,,, а спортува ли се през това време???newsm39

# 3
  • Мнения: 77
Първо да я напиша по свястно.
1 и 2 ден-1 литър доматен сок или 1 литър мляко,1 филийка пълнозърнест хляб се разпределят за целия ден.
3 и 4 ден
Закуска-чай или кафе,1 филийка хляб с масло,2 чаени лъжички мед.
Обяд-пилешки бульон с 2 супени лъжици грах,1филийка хляб.
Вечеря-2 варени яйца или 50г кашкавал или 100г задушена рибаили 100г варено пилешко месо.
5 ден
Закуска-2 праскови или 2 ябълки.
Обед-зеленчукова супа(без картофи),1 филийка пълнозърнест хляб.
Слетобед-1 ябълка или 1 каисия.
Вечеря-зеленчукова салата,1 филийка черен хляб.
В следващите 15 дни се повтаря това Вода-много


Намерих я в постинг. Доста момичета са я пробвали .При всяка е различен резултата от 6 до 12 кила за 20 дни Зависи колко имаш за сваяне. Спортът не е задължиелен,но с него резултатите винаги са по-добри. Някои са си върнали килограми други не. Според мен няма файда от нито една диета ако след това неси промениш културата на хранене .Естествено,че след диетата ако започнеш да се тъпчеш като свиня ще си ги върнеш. Да ги върнеш или не решаваш ти.

# 4
  • на село
  • Мнения: 822
 Тази диета е много драстична и нездравословна. Сигурна съм, че след спирането й, теглото ще се възстанови много бързо.

# 5
  • Мнения: 77
Защо никой не се включва ?newsm78 Толкова ли сложна ви се вижда? И не разбирам какво толкова и е нездравословното. newsm78 Може ли тогава някой да ми каже коя диета тук в форума е напълно здравословна .За мен здранословна диета е тази ,която е разработена от диетолог за конкретен човек. А тези диети са с различни храни ,които трябва да са претеглени до грамове ,да бъдат сготвени по опрделен начин и да се приемат през точно определено време и много често. А ако си на работа или ако имаш малко дете е много трудно за спазване.

# 6
  • Мнения: 916
Как ще е драстична? Даже с тоя хляб и грах е малко странна.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
И на мен ми е странна - с този хляб, аз лично не бих я пробвала, от хляб и сладкиши пълнея Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт