Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 юли 2008, 18:35 ч.

Д-р Велковски от З-та градска?

• 10 345
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
Много моля мамите, ходили на фетална ехокардиография при д-р Велковски, да ми кажат как става записването. Благодаря предварително!

# 1
  • София
920-22-56 или 921-15-82
Пробвай на един от тези телефони, не помня кой беше  Embarassed.  М/у. др. имай впр., че доста се чака за час.

# 2
  • София
Аз лично ти препоръчвам доц. Мая Павлова от 3-та градска. Гледа много подробно сърцето, отдели ни близо 20 -25 мин за прегледа с УЗ. Вярно е, че не говори по време на прегледа, само ако я питаш нещо, накрая ти казва каква е ситуацията. При нас, слава Богу, на прегледа всичко е наред, живот и здраве ще разберем след някой и др. месец Praynig Praynig Praynig Но за доц. Павлова съм чувала много добри отзиви.
За д-р Велковски се чака много, защото приема 2 пъти в седмицата по 2 жени newsm78 На наш познат е казал, че всичко със сърчицето на бебето е наред, при условие, че на ФМ са видели проблем, но той ги уверил, че нямат повод За притеснени. Тогава отишли при доц. Павлова и тя, след обстоен преглед е казала, че е с една камера, т.е има смесване на кръвта. Бебето се роди живо и здраве, но на 2-3 мес. възраст му правиха операция на сърчицето и сега вече е на повече от 2 год. и е добре Praynig
Доц. Павлова приема повече бременни и има по-голям опит.
Написах ти всичко това, ти сама реши към кого да се насочиш.
Късмет! Hug

# 3
  • София
Д-р Велковски преглежда в този център http://www.zarodish.com/, мисля че беше всяка сряда. Цената на прегледа е 65лв. Няма да го сравнявам с доц.Павлова, само ще кажа, че грижите за едното ми момче са изцяло в неговите ръце, почти от раждането. Преглежда и в трета градска, но там трябва лично да се свържете с него за преглед, за да стане по-бързо. Цената май беше 60лв. Успех!

# 4
  • София
Благодаря на всички, които се отзоваха. Записах си час за 13.08.

# 5
  • София
Доктор Велковски е невероятен човек и специалист. Аз ходих при него на 15.07.08г. за фетална ехо кардиография и съм страшно доволна. Горещо го препоръчвам Peace. Изпипва си работата докрай ( даже на нас ни гледа всички органи на бебенцето, не само сърчицето, както правят другите Crossing Arms). Пожелавам ти успех Hug.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт