Д-р Велковски от З-та градска?

  • 11 818
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Много моля мамите, ходили на фетална ехокардиография при д-р Велковски, да ми кажат как става записването. Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 603
920-22-56 или 921-15-82
Пробвай на един от тези телефони, не помня кой беше  Embarassed.  М/у. др. имай впр., че доста се чака за час.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз лично ти препоръчвам доц. Мая Павлова от 3-та градска. Гледа много подробно сърцето, отдели ни близо 20 -25 мин за прегледа с УЗ. Вярно е, че не говори по време на прегледа, само ако я питаш нещо, накрая ти казва каква е ситуацията. При нас, слава Богу, на прегледа всичко е наред, живот и здраве ще разберем след някой и др. месец Praynig Praynig Praynig Но за доц. Павлова съм чувала много добри отзиви.
За д-р Велковски се чака много, защото приема 2 пъти в седмицата по 2 жени newsm78 На наш познат е казал, че всичко със сърчицето на бебето е наред, при условие, че на ФМ са видели проблем, но той ги уверил, че нямат повод За притеснени. Тогава отишли при доц. Павлова и тя, след обстоен преглед е казала, че е с една камера, т.е има смесване на кръвта. Бебето се роди живо и здраве, но на 2-3 мес. възраст му правиха операция на сърчицето и сега вече е на повече от 2 год. и е добре Praynig
Доц. Павлова приема повече бременни и има по-голям опит.
Написах ти всичко това, ти сама реши към кого да се насочиш.
Късмет! Hug

# 3
  • Мнения: 263
Д-р Велковски преглежда в този център http://www.zarodish.com/, мисля че беше всяка сряда. Цената на прегледа е 65лв. Няма да го сравнявам с доц.Павлова, само ще кажа, че грижите за едното ми момче са изцяло в неговите ръце, почти от раждането. Преглежда и в трета градска, но там трябва лично да се свържете с него за преглед, за да стане по-бързо. Цената май беше 60лв. Успех!

# 4
  • Мнения: 61
Благодаря на всички, които се отзоваха. Записах си час за 13.08.

# 5
  • София
  • Мнения: 191
Доктор Велковски е невероятен човек и специалист. Аз ходих при него на 15.07.08г. за фетална ехо кардиография и съм страшно доволна. Горещо го препоръчвам Peace. Изпипва си работата докрай ( даже на нас ни гледа всички органи на бебенцето, не само сърчицето, както правят другите Crossing Arms). Пожелавам ти успех Hug.

Общи условия

Активация на акаунт