моля ви даите мнение за тази коли4ка

  • 1 881
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
доста е тежичка

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Тази количка освен че е тромава, тежка и неудобна, е и много тясна. Ориентирай се към нещо друго.

 Peace

# 17
  • Мнения: 4 292
Aз не бих купила тази количка. Грозна ми е, пък и ми се струва тежка и неманеврена.
От друга страна, всичко е и до финанси. Ако не можеш да си позволиш по-хубава, какво толкова, и тази става. Цената не е лоша. Wink

# 18
  • Мнения: 3 743
Такава не съм ползвала, но ние си взехме тази, която е не много по-скъпа: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3530
чисто нова и с една година гаранция. На мен ми е много удобна - лека и маневрена. За зимно бебе - сигурно ще ти трябва портбебе, ако се спреш на подобен модел.
Прецени си на какво държиш, не само цената е от значение Peace

# 19
  • Мнения: 1 428
Имам приятелка с такава количка и изобщо не е доволна.

# 20
  • София
  • Мнения: 165
Имам същата. Отгледах си детето с нея - в къщи. Още на третия месец си купих лятна с легнало положение. Не е с тесен кош, ние сме доста едрички, а се побираме. Но че е трудна за управление - верно е . Нещо придърпва на ляво. Не е най-сполучливата ми покупка  Thinking.
За тази цена има доста приятни моделчета и със сиг.много по маневрени.

# 21
  • Мнения: 22
mnogo sam vi blagodarna za mneniqta re6ih 4e 6te tarsq druga Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 3 271
Тежка и баталеста ми се вижда.

# 23
  • Мнения: 4 335
Тежка и трудно маневрена е,по добре се орентирай кьм нещо друго.Има и други на нормални цени,доста по сполу4ливи коли4ки Peace

# 24
  • Мнения: 4 784
Казано честно - въобще не ми се струва удобна и практична. Даже сгъната ми се струва огромна, за да се побере въобще някъде.
Освен това си е и грозничка  Confused, което разбира се, не е най-важното.

# 25
  • Мнения: 1 427
Китайския Хаук се води голям боклук,нищо общо с немския-в никакъв случаи не си вземай тази количка.Ето няколко обяви от продавалника,които според мен са по-удачни за тази цена http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=3&page=3& … ge=12&sort=10

# 26
  • Мнения: 88
Абе незнам на пръв поглед изглежда добре ,но виждам че май много мами не са доволни от нея newsm12

# 27
  • Мнения: 3 929
Изглежда добре, но тези тръби не ми изглеждат стабилни. Струва ми се, че не е удобна, а и не харесвам триколки. Добре си се насочила към друга количка.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Не бих я взела на твое място. Наистина е тежичка, пък не ми и харесва. Все пак изборът си е твой де.... Wink
Не бързай да се хвърляш на първия модел, пообикали, поразгледай, покарай из магазините  2 - 3 колички Mr. Green и ще избереш. Аз те съветвам ако имаш възможност да си купиш (макар и някой по - евтин модел) на Чико. Peace

Общи условия

Активация на акаунт