Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 227 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 282 отговора

Русе

Старите теми:

Давайте цветни идеи за детски стаи

Давайте цветни идеи за детски стаи - 2

Давайте цветни идеи за детски стаи - 3
« Последна редакция: сб, 19 юли 2008, 08:29 от radost_ina »
Цитирай

Пловдив

Жужолинка, стаята ви е страхотна!!!!!!
С каква ширина и дължина сте направили самите легла? Аз точно такове нещо искам, но нашата стена е по-къса - 306 см е само  Rolling Eyes
Цитирай

София

Благодарности за темата....  bouquet
Цитирай

София

цоп  thumbs
Цитирай

все още неустановенo...

жужолина, страхотна стая.влюбена съм в нея Crazy
Цитирай

при любовта

леглата струват 6600лв,а гардероба ми е българско производство от преди 2 години и беше към 2000лв ,но е много голям 2.70/2.20 .
По принцип скъпички са леглата ,ама нали са Фносни та си плащам желанията соленко.Иначе са много качестяени,с едни алуминиеви подпори са отдолу,много хубаво са направени.
  bouquet

ширината на леглата е 80 см ,а дължината 1.90м.Общо целият модул е 3.50м,само стълбичките се изнасят напред 1.20 м.
Цитирай

Варна

newsm78
Цитирай

София

Ох, а аз планирам стаята с трите легла, два малки гардероба, секция, етажерки, малка ракла и плот за бюро за 2500 лв. Направо ме смазахте с тези цени..... Sad Whistling
Цитирай

при любовта

eee то зависи къде ще поръчваш,не навсякъде са такива цените,но аз като съм си патила и този път реших да вложа повечко пари ,но да съм спокойна  Peace
Цитирай

Русе

Ето и аз в любимата ми тема. Party
Цитирай

Гр. Русе

и аз съм тук
Цитирай

ВАРНА

Да се запиша и аз в уютната темичка!
 Някой има ли информация,впечатления от тези детски мебели и от този производител въобще???
http://mebelibg.com/a2/offers.asp?parent=&id=5910&grid=37680&m=32
Цитирай

при любовта

феята ,ето линкче точно за тази фирма ,не е конкретно за детска ,ама пак ще свърши работа :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314056.0
Цитирай

София

eee то зависи къде ще поръчваш,не навсякъде са такива цените,но аз като съм си патила и този път реших да вложа повечко пари ,но да съм спокойна  Peace

Да, така е, разбира се..... Smile
Но все пак има някакви минимуми под които няма как да стане и дано успея да се вместя поне в тях.
Цитирай

ВАРНА

Благодаря.Аз обаче съм от Варна и не мога да отида до магазин Нова Деница,за да се свържа с тях лично.Май ще ми отпаднат като вариант предвид разстоянието София-Варна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 282 отговора