Потни ходилца и длани

  • 941
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Здравейте мами, бебчето ми е на два месеца и половина и има влажни(потни) длани и ходилца, може би по-скоро ходилцата. За ръцете ми е трудно да преценя, тъй като постоянно са и в устата..Някой имал ли е такъв проблем и като цяло някакви идеи на какво се дължи...

# 1
  • Мнения: 9 814
Навън е 30 градуса все пак!
Спокойно.
 Peace

# 2
  • Мнения: 1 195
Забелязала съм че на сина ми му се потят ходилата когато е с обувчици, но според мен е от жегата Peace

# 3
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
И ние сме така , от жегата е , спокойно Peace

# 4
  • Мнения: 387
И  моята бебка едната е така,но педито ми каза ,че не трябва да се притеснявам ...  bouquet

# 5
  • Попово
  • Мнения: 687
всичко е от жегата  Peace на зима няма да е така Wink

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
Здравей,и моатя дъщеричка е с потни крачета.Питала съм педи и тя ми е казвала,че е нормално.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Дъщеря беше същата като по малка, зимата ръцете и краката постоянно и бяха мокри. Питах педи и каза, че е нормално. Сега вече го нямаме този "проблем"  Peace

# 8
  • Мнения: 4 335
И моят Денис беше така,4етох в интернет,4е това са ранни симптоми на рахит.Заведох го на лекар и ни увели4иха капките Вигантол,указа се,4е наистина е от това.Сега ве4е не се потят,отново намалихме капките.Не искам да те плаша,а и това не е опасно,но според мен се консултирай с лекар,а може да е от топлото.Успех Hug

# 9
  • Мнения: 27 524
Нормално е. Дължи се на незрялата все още вегетативна нервна система  Peace

# 10
  • Мнения: 545
Нормално е,Лора още от време на време е с потни длани и стъпала.

# 11
  • Мнения: 1 596
Вегетативна нервна система.

# 12
  • Мнения: 9 973
и ние бяхме така

Общи условия

Активация на акаунт