Блясък за лице ?

  • 9 997
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Разбрах каква му е идеята, и смятам да си купя. Благодаря за разяснението.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Иренка, смятам, че няма да съжаляваш  Flutter

# 47
  • Мнения: 451
Момичета, блясък като този на скулите на мадамата със стик ли се постига

страшно много ми харесва  Heart Eyes

Крем-руж(или гел),с не толкова много блестящи частици

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 415
То тук даже изобщо май не става дума за блестящи частици...а по-скоро за нещо, което ще придаде лъскавина, а не сияйност  Crazy

# 49
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка, смятам, че няма да съжаляваш  Flutter

 Simple Smile
И аз така мисля и утре ми е  ден за разходки по магазините, та ще си купя.  Wink

# 50
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Обезателно да се похвалиш после   bouquet

# 51
мога да ви препоръчам крем-пудра на манхатън със затни частици-мноо ситни.стои страхотно.з ли4но го нанасям като руж в/у фондъотена

# 52
  • Мнения: 624
Момичета,намира ли се сега този стик на Макс Фактор,темата е доста стара,ама така ми се прииска да си го купя Embarassed
Моля,ако някоя от Вас го е виждала в Бонжура в Пловдив и не е изчезнал напълно да пише  bouquet

# 53
  • Мнения: 55
Predvaritelno se izvinqvam za latinicata no ne6to mi se precakva komputura i ne moga da go oburna na kirilica v momenta.. Imam samo edno vupros4e kum vas - Mojete li da mi preporu4ate ne6to koeto da kombinira v sebe si bronzira6ta pudra , i su6tevremenno da pridava blqsuk ? V momenta polzvam fondioten, otgore bronzira6ta pudra na Avene i otgore Skinlights na Revlon, za koeto be6e spomenato v predi6nite stranici - za pudri4kata stava vupros. Ta mi se 6te ne6to koeto da kombinira poslednite 2 produkta v 1 i da e ka4estveno . Mersi predvaritelno Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 38 476
Освен стика на Макс Фактор, който май е много добър, аз имам на Лумене ето това.
Също не е лошо.
Имам и един стик на Avon, но не съм доволна от него.

# 55
  • Мнения: 284
Predvaritelno se izvinqvam za latinicata no ne6to mi se precakva komputura i ne moga da go oburna na kirilica v momenta.. Imam samo edno vupros4e kum vas - Mojete li da mi preporu4ate ne6to koeto da kombinira v sebe si bronzira6ta pudra , i su6tevremenno da pridava blqsuk ? V momenta polzvam fondioten, otgore bronzira6ta pudra na Avene i otgore Skinlights na Revlon, za koeto be6e spomenato v predi6nite stranici - za pudri4kata stava vupros. Ta mi se 6te ne6to koeto da kombinira poslednite 2 produkta v 1 i da e ka4estveno . Mersi predvaritelno Hug
Можеш да пробваш това http://www.parfumi-market.net/pudra-artdeco-golden-glow-powder-b … c990dd9136317d125 , има и други подобни продукти на Артдеко Simple Smile

# 56
  • Мнения: 29
Момичета търся си блясък за лице, но нищо не намирам. Не говоря за бронзови пудри, защото те блестят като обикновен руж / ако въобще блестят / . Виждала съм момичета с такъв блсък на скулите , стои наситено златисто и много красиво. Имате ли идеи за марка , която го предлага ?  newsm78

Есте Лаудер имат такъв флуид,но е по скоро перлен-седефен,но пък блести страхотно и точно като по снимките в списанията.Нещо не го намирам за да пусна линк Thinking

Последно си купих златен прашец в четка на толкова евтината марка Есенсес...за 2-3 евро някъде ама какъв ефект само-позлатява.Вчера сложих черна очна линия,бронзова пудра и по скулите от този златен прашец...майка ми каза,че съм се направила на фараон Laughing Laughing Laughing

На Гарлен има една пудра Африка ритъм в два цвята-едната е тъмна бронзова а другата си е направо златна,също много хубаво стои на лицето и направо позлатява.


Този на Estee Lauder се казва Spotlight.Преди няколко години го ползвах(не знам дали още го произвеждат),но е страхотен.Струва ми се ,че е по-подходящ за вечер

# 57
  • Мнения: 5 894
Момичета,намира ли се сега този стик на Макс Фактор,темата е доста стара,ама така ми се прииска да си го купя Embarassed
Моля,ако някоя от Вас го е виждала в Бонжура в Пловдив и не е изчезнал напълно да пише  bouquet
Взех си стика точно от Бонжур, но мисля че минаха поне 3-4 месеца от тогава. Иначе съм мяркала мостра в аптеката в Гранд, а магазина на втория етаж, където продават и козметика не бяха и чували за него така, че най-добре го търси в Бонжур. Стикчето е наистина много добро има страхотен блясък, който изобщо не е натрапчив и консистенцията му позволява много лесно нанасяне. Аз го ползвам и за очите, но за да е по-траен е хубаво да сложиш основа за грим, защото там попива по-бързо. Същото важи и за лицето, за да е по-силен ефекта. Аз все още експериментирам с него по лицето си и тъй като нямам добре изразени скули видях малко зор в началото но с времето го усещаш Sunglasses Определено си заслужава инвестицията и е доста икономично. Препоръчвам да го пробвате.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Има една пудра с такъв блясък на Lancaster.Някой ако се сеща за нея да драсне Peace


Намерих пудрата,последната.Нямат производство.Невероятен блясък Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=264241&pid=6615901
Само на мен ли отваря някакъв шпек?  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 9 470
Има една пудра с такъв блясък на Lancaster.Някой ако се сеща за нея да драсне Peace
Намерих пудрата,последната.Нямат производство.Невероятен блясък Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=264241&pid=6615901
Само на мен ли отваря някакъв шпек?  newsm78
Споко, не само на теб.  Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт