лепенки за уши

  • 26 460
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Роди се дъщеря ми Анджелина,която е много хубава,но ушенцата все и се загръщат на вътре.Моля,ако някои от вас е ползвал от тези лепенки за уши да ми пише дали има някакъвефект и от къде да ги закупя.Благодаря

# 1
  • Мнения: 2 197
Формата на ушите е генетично заложена. Не можеш да я промениш с лепенки. Не мъчи детето с глупости. То все още не е оформено. Има шанс и да се оправят. Но с лепенките само ще и причиниш дискомфорт и допълнителни плачове.

# 2
  • Мнения: 27 524
Формата на ушите е генетично заложена. Не можеш да я промениш с лепенки. Не мъчи детето с глупости. То все още не е оформено. Има шанс и да се оправят. Но с лепенките само ще и причиниш дискомфорт и допълнителни плачове.

 Peace Peace Peace

# 3
  • Мнения: 1 691
Аз също се притеснявах от това, че на сина ми му се прегъват ушичките. Успокоиха ме, че е временно и не се отразява после, така че се отказах да търся лепенки за уши и т.н. Е, наистина се оказа временно. Сега ушите му са нормално прибрани и не стърчат.

# 4
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 666
Какво да ти кажа. На дъщеря ми ушите все се подгъваха. Таткото изпитваше ужас да не й стърчат ушите и един хубав ден реши да й ги залепи с обикновен лейкопласт. Немога да ти опиша какъв рев и пищене беше!  Cry Слава богу и таткто се отказа от налудничавите си идеи, а сега вече на 2,8 не не стърчат.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Недей да мъчиш детето, като порастне и не се харесва, ще си ги корегира.

# 6
  • Мнения: 4 784
Напълно съм съгласна с мнението на boto.
Когато синът ми се роди, ушичките му бяха щръкнали доста и тогава говорих с лекарката ни за ползата от тия въпросни лепенки, но тя ме разубеди категорично.

# 7
  • Мнения: 23
Ами моите уши са щръкнали още от бебе .Майка ми ми е казвала че е опитвала да ми ги прилепи назад като ги стяга с шапка ама така и не се е получило  пак си стърчат  Simple Smile

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Формата на ушите е генетично заложена. Не можеш да я промениш с лепенки. Не мъчи детето с глупости. То все още не е оформено. Има шанс и да се оправят. Но с лепенките само ще и причиниш дискомфорт и допълнителни плачове.

Много точно казано  Peace

# 9
  • Мнения: 9 814
Остани разни лепенки и прочее такива.
Както са ти казали формата, големината на ушите и стърченето на ушите е генетично заложено.
Слагай по-добре лента за глава.

# 10
  • Мнения: 1 919
 Sick незнам дали има лепенки за уши, но звучи ужасно, а после как се разлепя newsm78 то щеш нещеш предполагам се залепя и косичка Naughty свекърва ми ми мърмореше да съм ги лепяла ушите на сина си с тиксо Shocked, много ясно че не го направих.
 Може да пробваш да връзваш кърпа-тези дето са като забратки памучните за дечица и така да прибираш ушетата, а ако е много топло лентичка, но както казват останалите си е генетично  Wink

# 11
  • Мнения: 9 973
не тормози бебето
файда няма
лепих и нищо

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Не бих подложила детето си на лепене с лепенки само заради щръкнали уши.

# 13
  • Мнения: 750
Роди се дъщеря ми Анджелина,която е много хубава,но ушенцата все и се загръщат на вътре.Моля,ако някои от вас е ползвал от тези лепенки за уши да ми пише дали има някакъвефект и от къде да ги закупя.Благодаря

 ooooh!

Формата на ушите е генетично заложена. Не можеш да я промениш с лепенки. Не мъчи детето с глупости. То все още не е оформено. Има шанс и да се оправят. Но с лепенките само ще и причиниш дискомфорт и допълнителни плачове.

 Peace

# 14
  • Мнения: 191
Всякакви такива истории като лепене на ушите, пристягане на крачетата и т.н. са бабешки измислици и отживелици. Не мисля, че можем да повлияем на гените. А и това, че ушичките на дъщеря ти се прегъват навътре не означава обезателно, че след време ще са и щръкнали.

Общи условия

Активация на акаунт