Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в мечтания дом с любимите мъже...

vencite mi sa ujasno vazpaleni.Imam 4uvstvoto 4e pastata za zabi nikak ne mi pomaga.Kazaxa mi,4e tova bil edin ot problemite,sapatstva6t bremennostta...Ako ste imali takav problem,kak se spravixte? Rolling Eyes
Цитирай

София

Посетете зъболекаря си, нека да ви почисти зъбната плака и зъбния камък и той ще Ви даде инструкции за оралната Ви хигиена по време на бремеността.
Цитирай

София

Ох, и аз имам такъв проблем. Зъболекарят ми препоръча да се жабуркам с някаква вода, но ефект нямаше. Минах на бабешки лекове - жабуркам се със смрадлика и учудващо и за мен съм доста по-добре.
Цитирай

Варна

Ох, и аз имам такъв проблем. Зъболекарят ми препоръча да се жабуркам с някаква вода, но ефект нямаше. Минах на бабешки лекове - жабуркам се със смрадлика и учудващо и за мен съм доста по-добре.

Peace
Цитирай

У дома

Промивки на устната кухина със САНДРИН доста облекчава
Цитирай

при семейството ми

Paradomtaks и жабуркане с гентамицин.Това беше спасението.Когато бях бременна и си стоях и разговарях от зъбите,взенците започваше да тече кръв все едно съм заклана.Само това ме спаси! Hug
Цитирай

Sofia

Имах такъв проблем през бременността. Ужасно е. Изтърпях толкова болки. Ходих да ми почистват зъбната плака, но пак ме боляха. Тогава не знаех за цитросепт, но сега ги използвам с голям успех. Пробвай не е вреден за бременни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.