Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Embarassedкакво да направя за този проблем? нямам проблеми със зъбите.
Цитирай

Белгия/София

Значи идва от стомаха - неправилно хранене, язва, гастрит, киселини...
Цитирай

Plovdiv

А с венците как си ? Често в тях е проблема
Цитирай

addicted to phone

Това е много вероятно, щом нямаш проблем със зъбите.
Цитирай
трябва четкане на езика вътрешна част на бузите с конец между зъбите не използвай на спиртна основа води за уста дъвчи зрънце карамфил подправка слаб разтвор на калиев перманганат за гаргара мии зъбите и езика с сода за хляб прави гаргара с една супена лъж олио може да е от гърлото или хормонално
Цитирай

София

Точно,може да правиш и рефлукс!Провери как си с храносмилателната система Peace
Цитирай
Аз имах същия проблем.Един ден след куп мои обвинения към моя приятел,че си има друга,защото като почвах да го целувам той се дърпаше ми каза,че имам лош дъх.Аз онемях -мия си редовно зъбите ползвам води за уста и изведнъж той ми казва това.Толкова ми стана неудобно. И започнах едно ходене по лекари. Първо личната лекарка реши да ме лекува и изпих една торба с лекарства и нищо. След това ходих на гастроетеролог. Каза ми гастрален рефлукс- това е връщане на жлъчен сок към хранопровода. Изпих едни лекарства, както и спрях пърженото и газираното .Ходих и на уши,нос гърло и лекаря ми изписа Родожил защото ми кървят венците и ми каза и че това оказва влияние на дъха. И сега съм добре. Преди ми горчеше в гърлото, а сега не.
Вече не ми кървят венците, не ям пържено,много мазно и газирано и не преяждам като преди,защото това оказва влияние/отделя се повече жлъчен сок,който се връща към хранопровода/. Дано поне малка съм помогнала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.