лош дъх

  • 1 419
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
 Embarassedкакво да направя за този проблем? нямам проблеми със зъбите.

# 1
  • Мнения: 27 524
Значи идва от стомаха - неправилно хранене, язва, гастрит, киселини...

# 2
  • Мнения: 43
А с венците как си ? Често в тях е проблема

# 3
  • Мнения: 17 546
Значи идва от стомаха - неправилно хранене, язва, гастрит, киселини...
Това е много вероятно, щом нямаш проблем със зъбите.

# 4
трябва четкане на езика вътрешна част на бузите с конец между зъбите не използвай на спиртна основа води за уста дъвчи зрънце карамфил подправка слаб разтвор на калиев перманганат за гаргара мии зъбите и езика с сода за хляб прави гаргара с една супена лъж олио може да е от гърлото или хормонално

# 5
  • София
  • Мнения: 2 430
Значи идва от стомаха - неправилно хранене, язва, гастрит, киселини...
Точно,може да правиш и рефлукс!Провери как си с храносмилателната система Peace

# 6
Аз имах същия проблем.Един ден след куп мои обвинения към моя приятел,че си има друга,защото като почвах да го целувам той се дърпаше ми каза,че имам лош дъх.Аз онемях -мия си редовно зъбите ползвам води за уста и изведнъж той ми казва това.Толкова ми стана неудобно. И започнах едно ходене по лекари. Първо личната лекарка реши да ме лекува и изпих една торба с лекарства и нищо. След това ходих на гастроетеролог. Каза ми гастрален рефлукс- това е връщане на жлъчен сок към хранопровода. Изпих едни лекарства, както и спрях пърженото и газираното .Ходих и на уши,нос гърло и лекаря ми изписа Родожил защото ми кървят венците и ми каза и че това оказва влияние на дъха. И сега съм добре. Преди ми горчеше в гърлото, а сега не.
Вече не ми кървят венците, не ям пържено,много мазно и газирано и не преяждам като преди,защото това оказва влияние/отделя се повече жлъчен сок,който се връща към хранопровода/. Дано поне малка съм помогнала.

Общи условия

Активация на акаунт