Temps Majeur na YSL серум- впечатления ?

  • 1 295
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 154
Някой ползвал ли е от  тази серия продукти ?Изкушавам се да си купя 3 от тях -кремчетата и серума.Има ли ефект и какъв ?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Аз съм ги ползвала, висок клас козметика, кремът попива много бързо и кожата става невероятно гладка и подхранена имат китайски билки за регенерация и комфорт, но и цената си я бива. Що се отнася до серума, него го ползвам вечер самостоятелно, доколкото знам той е най-хай продукта, ако не искаш да изпуснеш нещо наистина уникално си ги купи.

# 2
  • Мнения: 1 270
Аз използвам серума и крема.
Зимата и двата продукта едновременно, лятото използвам само крема вечер.
Аромата е страхотен, както на всички продукти от марката. Крема наистина попива мигновено дори и да прекаля с количеството  Laughing Кожата става съвършено мека. Ползвам колкото грахово зърно, а успяват да намажат и ръчичките ми  Mr. Green
Не знам какъв ефект точно търсиш и на каква възраст си, но при мен освен мекотата на кожата друг ефект няма. Можеш съвсем спокойно да си вземеш дневния и нощния крем + почистващата пяна/която е просто божествена/ и да постигнеш същия успех на цената само на серума от серията Темпс мейджър  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Дайте снимки деее  Crazy

# 4
  • Мнения: 1 434
Yves Saint Laurent
Temps Majeur Elixir





Yves Saint Laurent Temps Majeur Temp Majeur Creme 50ml/1.7fl.oz



     

TEMPS MAJEUR SERUM
Intensive Moisturizing Supplement
   


# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Изглеждат страхотно  Crazy мерси   bouquet

# 6
  • Мнения: 776
А тези красоти Crazy за каква възраст и кожа са?  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 110
ИМА ЗА ВСЕКИ ТИП КОЖА, ФЛУИД, КРЕМ ЗА НОРМАЛНА КОЖА, ПОДХРАНВАЩ ЗА СУХА И ДЕХИДРАТИРАНА И ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ КЪМ СЕРИЯТА - НОЩТНА ГРИЖА, ЛОСИОН, КРЕМ ЗА РЪЦЕ И СТРАХОТНА МАСКА, КОЯТО АЗ ЛИЧНО ПРЕПОРЪЧВАМ. ЩО СЕ КАСАЕ ЗА ВЪЗРАСТТА ТЕЗИ ПРОДУКТИ МОГАТ ДА СЕ ИЗПОЛЗВАТ БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЕ СЛЕД 35 ГОДИНИ, А АКО ДАМАТА Е В ПО-МЛАДА ВЪЗРАСТ  ВЕДНЪЖ В ГОДИНАТА КАТО ПРЕВАНТИВНА ГРИЖА

# 8
  • Мнения: 776
Благодаря за отговора Hug  bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Звучат страхотно наистина  Crazy а вие откъде си ги купувате и какви са цените горе долу  Flutter

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Pretty Shop ги предлага,има ги и в МОЛ-овете в София,но за Моловете за качество не гарантирам,Представители за страната са Pretty Shop

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
gerry_1912, мерси....ще разпитам за тях като минавам по моловете  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 7 766
Pretty Shop ги предлага,има ги и в МОЛ-овете в София,но за Моловете за качество не гарантирам,Представители за страната са Pretty Shop

gerry_1912, а какви са им цените ?

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 110
понеже се водят луксозна серия са доста скъпички,околоочния беше 190лв,а крема за лице около 400лева,маската е около 250лв

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415
gerry_1912, а какви са им цените ?

амцко, прилично а Crazy

Общи условия

Активация на акаунт