Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 юли 2008, 17:46 ч.

За пушенето и гостите

• 8 008
  • 178
  •   1
Отговори

Анкета

Пушат ли гостите Ви в стаята?

Опции:

След грождано-селската тема за обувките да видим как се отнасяме към гостите си по отношение на пушенето.

На моите гости им се случва 1, максимум 2 пъти в годината да уцелят джакпота и да пушат в стаята.
Иначе- на терасата има пепелници Mr. Green

# 1
  • out of space
Да. "Стаята" е хол и има климатик.

# 2
  • Разград
У дома само аз съм пушач и пуша на терасата.Компромиси не правя и с гостите си.У дома не идват много хора,тези,които идват си знаят.Въпреки,че пуша не понасям да ми мирише на цигари.

# 3
Много рядко им се случва да пушат вкъщи.

# 4
  • София
Откакто се роди синът ни, никой не пуши вътре. Ние също пушим на терасата. При нас има и опция за лятото -посрещане на гостите в градината. Така всички са доволни.

# 5
  • Sevlievo
При никое положение не се пуши вкъщи,навън.Аз съм пушачка-пуша навън.Гостите ми знаят това и се съобразяват.

# 6
  • Варна
Ние с мъжът ми пушим в къщи и когато имаме гости винаги предлагаме пепелник. Когато сме на гости се съобразяваме с домакините, излизаме на терасата.
Обичам да си пия кафето с цигара и ако ми предложат кафе, мога и да не го изпия ако няма къде да пуша.

# 7
И двамата сме непушачи. Приятелите на мъжа ми далеч преди да се появя в живота  му спазват правилото, че у непушачи се пуши на терасата и не се налага някой да ги подсеща. Хубавото е, че имаме тераса към хола, която е свързана с френски прозорец, има 2 стола (щъркели),  има си пепелници, изобщо комфорт. Единственият, който се е оплакал от положението е брат ми, ама вече и той си знае. Аз бях склонна гости да пушат в хола, но мъжа ми е безкомпромисен.

# 8
  • на село
 Пушат в къщи.
 Щом са ми дошли на гости, значи са ми приятели, а аз ги приемам за такива, барабар с пороците им.
 Много отдавна ,/когато и аз пушех/ попаднах в такава ситуация, изгониха ни отвън , на терасата. Повече не стъпих там.

# 9
Нито при майка ми и баща ми, нито при нас се пуши в къщи.
При все, че мъжът ми е пушач, в къщата не пуши, излиза на вън, в гаража и т.н.
Гостите също си ходят на терасата, още повече, че сега има малко дете.

Ужасно е да се мъчиш да проветриш след гости пушачи, не се измирисва с часове и е крайно неприятно. А ако е пуснат и климатика през това време е още по-голям ад.

# 10
  • Варна
На балкона Twisted Evil

# 11
Ами в къщи не се пуши. И двамата с мъжа ми сме непушачи. Гостите си пушат на терасата, дори лятото си сядаме там.

# 12
  • София
Никога никой не е пушил в къщи. И зиме и лете - на терасата.

# 13
Всички знаят, че имам проблем с дробовете и при мен на гости не се пуши и по възможност не се идва с един тон полят парфюм. Иначе рискуват да уморят домакинята Mr. Green Ни на тераса, ни на нищо, щом е на моя територия.

# 14
Навън!На двора имаме всичко необходимо за едно комфортно изпушване  на една цигара.Кеф му на шезлонг, кеф му на стол, кеф му под чадъра!  Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт